کدخبر : 14999 تاریخ انتشار :
A

یک بارسایی بهترین بازیکن فرانسه شد

یک بارسایی بهترین بازیکن فرانسه شد

ژول کنده، مدافع تیم باشگاهی بارسلونا و تیم ملی فرانسه، به عنوان بهترین بازیکن بازی تیمش مقابل بلژیک انتخاب شد.

به گزارش ورزش 360، عملکرد درخشان او در بازی امشب فرانسه توسط پنل ناظران فنی یوفا بسیار مورد تحسین قرار گرفت.

ناظر فنی یوفا پس از پایان بازی از عملکرد کنده تمجید و دلایل انتخاب او به‌عنوان بهترین بازیکن زمین را عنوان کرد: «او در دفاع بسیار عالی بود و در موقعیت‌های هجومی بسیار مفید عمل کرد، سانترهای خطرناکی را ارسال کرد و در مقابله‌های یک به یک در برابر جرمی دوکو بسیار خوب عمل کرد.»

ژول کنده با عملکرد عالی دفاعی بی‌نظیر خود توانست حملات بلژیک را مهار کند و تیم خود را از خطرات جدی نجات دهد. دفاع قوی او در مقابله با بازیکنان حریف نقش کلیدی‌ای در پیروزی فرانسه ایفا کرد.

    کنده نه تنها در دفاع، بلکه در حمله نیز بسیار موثر بود. او با حضور فعال خود در زمین حریف و ارسال سانترهای دقیق و خطرناک، فرصت‌های زیادی را برای تیمش خلق کرد. این توانایی‌های او در دفاع و حمله باعث شد او به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شود.

یکی از نکات برجسته عملکرد کنده، مهارت او در مقابله‌های یک به یک در برابر جرمی دوکو، یکی از مهاجمان سرعتی و تکنیکی حریف بود که بسیار خوب عمل کرد و توانست او را به‌طور کامل مهار کند. این ویژگی او تاثیر زیادی در صعود فرانسه به مرحله یک‌چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ داشت.

1j23eodf

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار