کدخبر : 15005 تاریخ انتشار :
A

با گل شانسی حذف شدیم!

با گل شانسی حذف شدیم!

جرمی دوکو، ستاره تیم ملی بلژیک، پس از بازی این تیم مقابل فرانسه درباره عملکرد تیمش و نتیجه بازی صحبت کرد.

به گزارش ورزش 360، جرمی دوکو می‌گوید فرانسه مستحق پیروزی و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی نبوده است. فرانسه و بلژیک در یک دیدار نه‌چندان جذاب در مرحله یک‌هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ به مصاف همدیگر رفتند و در نهایت با گل به خودی یان فرتونگن، شاگردان دیدیه دشان به مرحله بعدی راه یافتند.

دوکو درباره عملکرد تیم ملی فرانسه گفت: «آنها  آن‌چنان خطرناک نبودند. ما خوب آنها را مهار کرده بودیم و فرصت‌هایی هم داشتیم. درباره این فرصت‌های کمی که داشتیم، باید آنها را به گل تبدیل می‌کردیم. پشیمانی ما این است که موقعیت‌هایمان را گل نکردیم. قبل از گل آنها ما هم موقعیت‌هایی داشتیم.»

دوکو همچنین درباره گل فرانسه گفت: «دیدید که آنها چگونه گل زدند؟ این‌طور است، کمی خوش‌شانسی بود. آنها فرصت‌هایی داشتند، اما بیشتر روی ضربات از راه دور بود.»

دوکو هرگونه ترس از بازی مقابل فرانسه را رد کرد و گفت: «اصلاً، ما نترسیدیم. ما باید تیم‌ها را به دقت تحلیل کنیم. دفاعی بازی کردن به معنای ترسیدن نیست. بلکه به معنای شناخت توانایی و کیفیت خودمان است. این کار جواب داد، اما ما یک گل شانسی خوردیم.»

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار