کدخبر : 15024 تاریخ انتشار :
A

مادر است دیگر طاقت ندارد؛ کریستیانو رونالدو یا دیگری هم ندارد!

مادر است دیگر طاقت ندارد؛ کریستیانو رونالدو یا دیگری هم ندارد!

غم دست دادن پنالتی توسط کریستیانو رونالدو، ناگهان مادر او را هم در بر می‌گیرد.

به گزارش ورزش 360، پرتغال در ضربات پنالتی موفق شد اسلوونی را شکست دهد اما پیش از آن کریستیانو رونالدو بهترین فرصت گلزنی تیمش را از روی نقطه پنالتی از دست داد. 

پس از آن غم و اندوه سراغ فوق‌ستاره پرتغالی می‌آید و در همین حین ماریا دوس سانتوس، مادر کریس رونالدو، که همراه با او به یورو ۲۰۲۴ سفر کرده نیز کنترل خود را از دست می‌دهد. 

روی سکوها می توانید مادر رونالدو را ببینید که به وضوح احساساتی شده و گریه می کند. شوت از دست رفته پسرش واقعاً او را تحت تأثیر قرار می دهد!

خود رونالدو هم گریه می‌کند و این دیوگو دالوت است که به سراغش می‌رود تا آرامش کند. دوربین تلویزیونی اشک‌هایی را که بر صورت کریس جاری می‌شود نشان می‌دهد تا او یک بار دیگر به تیتر یک صحنه جهانی فوتبال برگردد.  

به سختی می‌توان او را آرام کرد و بهترین دوستش دالوت، این وظیفه را برعهده دارد. در میان اشک‌های مادر رونالدو، کریس، برنده پیشین توپ طلا، اولین پنالتی تیمش را تبدیل به گل می‌کند تا ذهنیت فوق العاده اش را نشان دهد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار