کدخبر : 15038 تاریخ انتشار :
A

بحران همسر سرمربی تیم ملی!

بحران همسر سرمربی تیم ملی!

نوشته های همسر سرمربی تیم ملی مصر در فضای مجازی برای حسام حسن بحران بزرگی را به وجود آورده است.

به گزارش ورزش 360، نوشته‌های منتسب به همسر حسام حسن، سرمربی تیم ملی فوتبال مصر، در شبکه‌های اجتماعی جنجال به پا کرده است. برخی کاربران معتقدند که این نوشته‌های طنزآمیز که به نقد وضعیت سیاسی و اقتصادی کنونی کشور می‌پردازد، حسام حسن را در وضعیت دشواری قرار داده است.

نام حسام حسن روز دوشنبه در شبکه اجتماعی «ایکس» ترند شد و برخی کاربران خواستار برکناری او از مربیگری تیم ملی به دلیل این نوشته‌های منتسب به همسرش شدند که در صفحه فیسبوک او منتشر شده بود، پیش از اینکه این صفحه بسته شود. برخی ادعا کردند که این نوشته‌ها متعلق به همسر سابق اوست.

با حضور حسام حسن در تیم ملی مصر، چند ماه پیش، «دانا آدم» ویدیویی منتشر کرد که در آن تأیید کرد از سال ۲۰۱۵ همسر او بوده و تنها ۱۰ روز در سال ۲۰۲۲ از هم جدا شده بودند و سپس دوباره به هم بازگشته‌اند. او این ادعا را با انتشار عکس‌های صمیمانه تأیید کرد.

چندین صفحه در «ایکس» نظرات طنزآمیز و خشمگین منتسب به «دانا آدم» درباره وضعیت کنونی مصر و «انقلاب ۳۰ ژوئن» را به اشتراک گذاشتند. 

در حالی که مخالفان از این نوشته‌ها استقبال کردند، برخی معتقدند که همسر سرمربی تیم ملی فوتبال نباید نظرات مخالفانه‌ای منتشر کند، چرا که او نماینده مصر است.

یکی از کاربران نوشت: «حسام حسن دو راه دارد، یا او را طلاق بدهد یا تیم ملی را ترک کند.»

حسام حسن (۵۷ ساله) در فوریه سال گذشته مسئولیت مربیگری تیم ملی مصر را پس از روی ویتوریا پرتغالی بر عهده گرفت. حسن پیش از این، مربیگری تیم‌های زمالک، المصری، الاتحاد و الاسماعیلی و همچنین تیم ملی اردن را بر عهده داشته و با 178 بازی ملی، یکی از رکوردداران در این عرصه است.

محمد الشحات، منتقد ورزشی مصری، حمله به حسام حسن را غیرموجه دانست و به «الشرق الأوسط» گفت: «کسانی هستند که به دنبال بهانه برای حمله به حسام حسن هستند. البته او تأثیر کار خود را بر مربی تیم ملی می‌داند.»

اما برخی دیگر انتقادات تندی به حسام حسن و مدیران تیم ملی وارد کردند. یکی از کاربران به نام محمد کمال در «ایکس» نوشت: «آیا درست است که حسام حسن سرمربی تیم ملی فوتبال مصر باشد در حالی که همسرش به مصر و مردمش طعنه می‌زند؟»

حسام حسن روز یکشنبه در حساب فیسبوک خود، به مناسبت سالگرد ۳۰ ژوئن، به رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی و مردم مصر تبریک گفت و نوشت: «این روز همواره نشانه‌ای روشن و متفاوت در تاریخ عزیز مصر خواهد بود و پیوستگی مردم و تمام نهادهای ملی را در راه حفظ وطن تأیید کرد.»

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار