کدخبر : 15120 تاریخ انتشار :
A

برزیل 1 - کلمبیا 1؛ در کوپا آمریکا قرعه مرگ را برداشتند

برزیل 1 - کلمبیا 1؛ در کوپا آمریکا قرعه مرگ را برداشتند

برزیل مقابل کلمبیا به پیروزی نرسید و این به معنای دوم شدن آنها در گروه D است. کلمبیا که 26 بازی است شکست نخورده، به عنوان صدرنشین راهی یک چهارم نهایی شد.

به گزارش ورزش 360، در جریان دیداری از دور سوم مرحله گروهی کوپا آمریکا 2024 (گروه D) تیم های برزیل و کلمبیا مقابل هم قرار گرفتند و این بازی با تساوی 1-1 تمام شد. 

بستر برگزاری: دور سوم مرحله گروهی کوپا آمریکا ۲۰۲۴

تاریخ برگزاری: چهارشنبه، 13 تیر ۱۴۰3 (3 جولای ۲۰۲۴)

ساعت برگزاری: 04:۳۰ به وقت تهران

مکان برگزاری: لویس استادیوم، سانتاکلارا (کالیفرنیا)

داور: خسوس والنزوئلا (ونزوئلا)

گلزن برزیل: رافینیا (12)

گلزن کلمبیا: دنیل مونیوز (2+45)

 گزارش بازی برزیل و کلمبیا

در ۱۵ دقیقه پر جنب و جوش ابتدایی بازی در ورزشگاه لوی، کلمبیا پس از برخورد ضربه سر خامس رودریگز به تیر دروازه، فاصله زیادی تا باز کردن دروازه حریف نداشت. اما این برزیل بود که زودتر به گل رسید. در دقیقه ۱۲، رافینیا با یک ضربه ایستگاهی تماشایی به گوشه بالای دروازه، برتری را برای برزیل به ارمغان آورد. پیش از پایان نیمه اول، با پاس در عمق درخشان کوردوبا و ضربه دنیل مونیوز بازی به تساوی کشیده شد. 

با وجود گرمای سوزان کالیفرنیا، هیچ یک از دو تیم بعد از استراحت از شدت بازی نکاستند. رافینیا یک ضربه ایستگاهی را به بیرون زد و آندرس پریرا با یک ضربه از راه دور دروازه وارگاس را تهدید کرد، اما بازی گل دیگری نداشت. کلمبیا با کسب این تساوی، روند بدون شکست خود را به ۲۶ بازی رساند. وینیسیوس جونیور در طول بازی مهار شده بود، اما در دقیقه ۷ یک کارت زرد دریافت کرد که باعث محرومیت او از بازی مرحله یک چهارم نهایی می‌شود.

کلمبیا با کسب ۷ امتیاز صدرنشین گروه D شد، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف پاناما خواهد رفت، در حالی که برزیل، تیم دوم گروه، با اروگوئه، صدرنشین گروه C روبرو خواهد شد.

منبع طرفداری
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار