کدخبر : 15269 تاریخ انتشار :
A

سقوط ارزش ستاره ایتالیا بعد از عملکرد ضعیف در یورو۲۰۲۴

سقوط ارزش ستاره ایتالیا بعد از عملکرد ضعیف در یورو۲۰۲۴

عملکرد ضعیف و حذف از مسابقات یورو ۲۰۲۴ باعث افت قیمت و ارزش فدریکو کیه‌زا مهاجم تیم ملی ایتالیا شده است.

به گزارش ورزش 360، براساس گزارش‌های منتشرشده در ایتالیا، باشگاه رم همچنان به‌دنبال مذاکره با یوونتوس برای جذب فدریکو کیه‌زا، ملی‌پوش ایتالیایی است. این بازیکن پس از نمایش‌های ناامیدکننده در یورو ۲۰۲۴، ممکن است با افت قیمت در دسترس باشد.

تنها ۱۲ ماه از قرارداد این بازیکن با یوونتوس باقی‌ مانده و اگر قرارداد جدیدی با این باشگاه امضا نکند، انتظار می‌رود در این تابستان اجازه ترک باشگاه را پیدا کند.

در حال حاضر، تمدید قرارداد کیه‌زا با یوونتوس بعید به نظر می‌رسد و بنابراین بیانکونری به‌دنبال دریافت مبلغی از انتقال او است. آن‌ها نمی‌خواهند اجازه دهند کیه‌زا فصل آینده یووه را به‌صورت رایگان ترک کند.

یوونتوس امیدوار بود مبلغی در حدود ۳۵ تا ۴۰ میلیون یورو برای کیه‌زا دریافت کند؛ اما براساس گزارش‌های روز پنج‌شنبه از توتو اسپورت، این مبلغ پس از عملکرد ناامیدکننده کیه‌زا در یورو ۲۰۲۴، به حدود ۲۵ تا ۳۰ میلیون یورو کاهش یافته است.

مهاجم سابق فیورنتینا در مقابل آلبانی عملکرد قابل قبولی داشت؛ اما در مقابل اسپانیا و در شکست ناامیدکننده مرحله یک‌هشتم نهایی مقابل سوئیس، ناامیدکننده ظاهر شد. او در بازی آخر مرحله گروهی مقابل کرواسی نیز به‌عنوان بازیکن تعویضی نمایش امیدوارکننده‌تری داشت.

یوونتوس ممکن است همچنان بتواند از انتقال کیه‌زا مبلغی در حدود ۳۰ میلیون یورو سود کند؛ زیرا دیگر نیازی به پرداخت دستمزد نسبتاً سنگین او نخواهد داشت.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار