کدخبر : 15315 تاریخ انتشار :
A

تصمیم رئال مادرید: تمدید با فرلاند مندی

تصمیم رئال مادرید: تمدید با فرلاند مندی

فرلاند مندی شاید یکی از معدود بازیکنانی باشد، اگر نگوییم تنها بازیکن در سال‌های اخیر، که قرارداد شش فصلی خود را بدون تمدید یا هرگونه بهبود از نظر دستمزد سپری کرده است.

به گزارش ورزش 360، فرلاند مندی شاید یکی از معدود بازیکنانی باشد، اگر نگوییم تنها بازیکن در سال‌های اخیر، که قرارداد شش فصلی خود را بدون تمدید یا هرگونه بهبود از نظر دستمزد سپری کرده است. 

مندی تا به امروز، هرگز وارد مذاکرات تمدید باشگاه نشده، اگرچه دو فصل پیش تماس‌هایی برای بهبود قرارداد وجود داشت که به نتیجه نرسید. مدیران رئال می‌خواستند به دلیل مصدومیت‌های این بازیکن فرانسوی، او را بفروشند اما مندی به موقع برگشت و فصل گذشته بی‌نظیر کار کرد. او به ندرت مصدوم شد و سمت چپ رئال را بیمه کرد.

با این حال مندی هنوز هیچ خبری از وضعیت تمدید قراردادش ندارد. آنچلوتی قبلاً به صراحت گفته است که مندی بهترین مدافع چپ دنیاست و دوست دارد و امیدوار است که باشگاه با او تمدید کند. مندی نیز می‌خواهد در رئال مادرید ادامه دهد و باشگاه نیز علاقه‌ای به فروش او نشان نداده است. بنابراین، طبیعی این است که قبل از شروع فصل راه حلی برای او پیدا شود.

مارکا امروز در این رابطه نوشت: «آینده مدافع چپ رئال مادرید ماه‌هاست که در ابهام است. در حال حاضر فرلاند مندی و فران گارسیا، دو مدافع چپ، با باشگاه قرارداد دارند. در افق نزدیک، آلفونسو دیویس مورد نظر قرار دارد و در افق دور، میگل گوتیرز ولی اولویت مطلق رهبران رئال، نهایی کردن تمدید مدافع کناری فرانسوی است. آنها در حال حاضر یک پیشنهاد به وی ارائه داده‌اند و اگرچه توافقی صورت نگرفته، اما هماهنگی بین دو طرف و اراده برای رسیدن به یک توافق قبل از شروع فصل باشگاهی و سوپرجام اروپا وجود دارد.

کارلو آنچلوتی همیشه در این مورد صریح بوده است، آرزوی او این است که مندی به عنوان مدافع چپ اصلی به کارش در رئال ادامه دهد. او این موضوع را پنهان نمی‌کند و مدافع را در پست خودش بهترین بازیکن دنیا می‌داند. در حال حاضر هنوز توافق قطعی نشده ولی نزدیک است.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار