کدخبر : 15319 تاریخ انتشار :
A

اسطوره سرشناس الهلال با تیم قهرمان خداحافظی می کند

اسطوره سرشناس الهلال با تیم قهرمان خداحافظی می کند

سلمان الفرج، ستاره سابق الهلال، آماده می‌شود تا در مسیر جدیدی از دوران حرفه‌ای خود قدم بگذارد.

به گزارش  ورزش 360، سلمان الفرج، ستاره سابق الهلال، آماده می‌شود تا در مسیر جدیدی از دوران حرفه‌ای خود قدم بگذارد. این تصمیم پس از فسخ قرارداد او توسط باشگاه الهلال در روزهای اخیر اتخاذ شده است.

باشگاه الهلال پیش‌تر اعلام کرد که قرارداد الفرج را یک سال قبل از پایان مدت آن فسخ کرده و قراردادهای متعب المفرج، محمد جحفلی و صالح الشهری را نیز تمدید نخواهد کرد.

به گزارش روزنامه "الیوم"، سلمان الفرج در ساعات گذشته با باشگاه جدیدش به توافق رسیده و منتظر تسویه حساب نهایی با الهلال است تا بتواند به صورت رایگان به تیم جدیدش بپیوندد.

نام الفرج در هفته‌های اخیر با چندین باشگاه مختلف از جمله نئوم، که در لیگ دسته اول شرکت دارد، و القادسیه، که تازه به لیگ روشن صعود کرده، به همراه سه باشگاه الاتحاد، الاهلی و النصر مطرح شده است.

سلمان الفرج یکی از برجسته‌ترین بازیکنان تاریخ الهلال محسوب می‌شود. او با کسب 24 عنوان قهرمانی، بیشترین تعداد قهرمانی‌ها را با پیراهن الزعیم به دست آورده که مهم‌ترین آن‌ها 8 بار قهرمانی در لیگ سعودی بوده تا او با محمد الشلهوب، اسطوره آبی‌ها برابر شود.

سلمان الفرج دوران حرفه‌ای خود را از سال 2008 آغاز کرد و پس از 16 سال حضور در تیم الهلال، اکنون آماده تجربه‌ای جدید است.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار