کدخبر : 15323 تاریخ انتشار :
A

عکس | دنی اولمو بهترین بازیکن زمین شد

عکس | دنی اولمو بهترین بازیکن زمین شد

دنی اولمو به عنوان بهترین بازیکن دیدار اسپانیا و آلمان انتخاب شد.

به گزارش ورزش 360، در دیدار بین تیم‌های اسپانیا و آلمان، دنی اولمو به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. تیم ناظران فنی یوفا درباره عملکرد او گفتند: «او به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد تا جای خالی پدری را پر کند. او بسیار خطرناک بود، به طور کامل در بازی دخالت داشت، یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد. همچنین در جناحین نیز عملکرد خوبی داشت و از نظر دفاعی نیز وظایف خود را به خوبی انجام داد.»

اولمو در ابتدای نیمه اول به جای پدری مصدوم به میدان آمد و با بازی خیره‌کننده‌اش تأثیر قابل توجهی بر روند بازی گذاشت. او با یک ضربه دقیق و کنترل شده موفق شد گلزنی کند و سپس با یک پاس دقیق و هوشمندانه در دقایق پایانی بازی میکل مرینو را در موقعیت گلزنی قرار داد. همچنین با سرعت و تکنیک بالای خود، به حملات اسپانیا جان بخشید و باعث ایجاد فشار بر دفاع آلمان شد.

از دیگر نکات قابل توجه در بازی اولمو، توانایی‌اش در بازی در جناحین و کمک به دفاع تیم بود. او با دوندگی بی‌وقفه و تلاش‌های دفاعی خود، نقش مؤثری در بسته نگه داشتن دروازه اسپانیا در وقت‌های اضافه ایفا کرد.

این عملکرد برجسته دنی اولمو باعث شد تا او به عنوان بهترین بازیکن این مسابقه شناخته شود و نقش مهمی در نتیجه نهایی بازی ایفا کند. عملکرد وی نه تنها از نظر هجومی بلکه از نظر دفاعی نیز تحسین برانگیز بود و نشان داد که او بازیکنی چندجانبه و ارزشمند برای تیم ملی اسپانیا است.

 

photo_2024-07-05_22-57-23

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار