کدخبر : 15505 تاریخ انتشار :
A

ستاره پرتغالی در آستانه امضا قرارداد با بایرن‌مونیخ

ستاره پرتغالی در آستانه امضا قرارداد با بایرن‌مونیخ

ژوآئو پالینیا تست‌های پزشکی‌اش را برای انتقال به بایرن مونیخ تکمیل کرد. این ستاره پرتغالی در آستانه بستن قرارداد است.

به گزارش ورزش 360، بایرن مونیخ در تلاش دوباره خود برای جذب ژوآئو پالینیا، بازیکن پرتغالی باشگاه فولام، موفق به انجام این کار شد. پالینیا، ۲۸ ساله، که تابستان گذشته نیز نزدیک به پیوستن به بایرن بود، این بار با موفقیت تست پزشکی خود را در این باشگاه گذرانده است.

طبق گزارشات، این هافبک روز شنبه با جت خصوصی به مونیخ سفر کرده و تمامی تست‌های داخلی و ارتوپدی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته است. بایرن و فولام بر سر تمامی شرایط قراردادی و مالی توافق کرده‌اند و تنها جزئیات کوچکی در مذاکره با باشگاه انگلیسی باقی مانده که باید نهایی شوند.

آخرین پیشنهاد بایرن به فولام ۴۹.۵ میلیون یورو بوده است. اگرچه فولام خواستار مبلغ بیشتری شده بود، اما این تفاوت از طریق بندهای پاداش‌ قابل تنظیم خواهد بود.

پالینیا در مسابقات یورو ۲۰۲۴ برای تیم ملی پرتغال به میدان رفت و پس از حذف این تیم از مرحله یک‌چهارم نهایی، به مونیخ رفت تا تست‌های پزشکی خود را انجام دهد. اکنون او نزدیک به پیوستن به بایرن است و انتقال او به زودی نهایی خواهد شد.

این پایان داستان طولانی نقل و انتقال پالینیا است. این بازیکن مورد نظر توماس توخل، سرمربی سابق بایرن، بوده است که تابستان گذشته نیز به مونیخ سفر کرد ولی در نهایت با تمدید قرارداد تا سال ۲۰۲۸ در فولام باقی ماند.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار