کدخبر : 15568 تاریخ انتشار :
A

ترس اسپانیایی‌ها از امباپه!

ترس اسپانیایی‌ها از امباپه!

فابین روئیز ستاره اسپانیایی باشگاه پاریسن ژرمن تایید کرد که هیچ طرح و ایده‌ای برای مهار کیلیان امباپه نمی‌توان پیدا کرد.

به گزارش ورزش 360، فابین روئیز به لطف دو گل، دو پاس گل و عملکرد تماشایی خود در چهار بازی در خط هافبک اسپانیا، به یکی از ستاره‌های بزرگ جام ملت‌های اروپا تبدیل شده است.

فوتبالیست اسپانیایی پاری سن ژرمن در مصاحبه با روزنامه "لوپاریزین" قبل از بازی اسپانیا و فرانسه در نیمه نهایی جام ملت‌های اروپا گفت: «این بازی به نظر یک فینال است. از زمان پایان مرحله گروهی، فقط به یک چیز فکر کرده‌ایم، اینکه بازی‌ها را ببریم و قهرمان شویم. البته ما قدرت تیم فرانسه را می‌دانیم و انتظار یک بازی بسیار نزدیک را داریم. ترسی وجود ندارد و من فکر می‌کنم دو تیم احترام زیادی برای یکدیگر قائل هستند. تنها باید حداکثر تمرکز را در زمین داشت.»

فابین در مورد مهار هم‌تیمی‌ سابقش کیلیان امباپه در بازی فردا گفت: «معتقدم طرح و ایده ضد امباپه وجود ندارد. همه ما کیلیان را می‌شناسیم. اگر کمی به او فضا بدهیم، می‌دانیم که چقدر می‌تواند خطرناک باشد. فقط به صورت تیمی باید امباپه را محدود کرد.»

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار