کدخبر : 15597 تاریخ انتشار :
A

مدافع تیم‌ملی هلند: بهتر از ساکا هستم!

مدافع تیم‌ملی هلند: بهتر از ساکا هستم!

میکی فن دی فن مدافع هلند، می‌‌گوید آمار نشان می‌دهد که او سریع‌تر از بوکایو ساکا مدافع تیم‌ملی انگلیس می‌دود.

به گزارش ورزش 360، تیم ملی فوتبال هلند در بازی نیمه نهایی یورو 2024 باید به میزبانی ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک به مصاف انگلیس برود. هلند با برتری مقابل ترکیه به این مرحله راه پیدا کرده و در جمع چهار تیم برتر اروپا قرار گرفته است.

میکی ون دی ون، مدافع چپ هلند، با آماری که ثبت کرده یکی از سریع‌ترین بازیکنان این جام است و باید در بازی چهارشنبه مقابل بوکایو ساکا قرار بگیرد که او هم یکی از سریع‌ترین بازیکنان یورو بوده است.

فن دی فن درباره بازی مقابل ساکا گفت: "چه کسی سریع‌تر است؟ ساکا یا من؟ اگر به داده‌ها نگاه کنید، پاسخ این سوال را پیدا می‌کنید."

واقعیت این است که ساکا در یورو 2024 به حداکثر سرعت 33.5 کیلومتر در ساعت رسیده و فن دی فن پس از رسیدن به 35.6 کیلومتر در ساعت از مهاجم انگلیس سرعت بیشتری دارد.

او درباره مقایسه بازیکنان دو تیم گفت: "اگر کیفیت بازیکنان هر دو تیم را ببینید، فکر می‌کنم می‌توانید انتظار داشته باشید که سطح و ریتم بازی واقعاً بالا باشد. امیدوارم این ما باشیم که بیشتر از انگلیس توپ را در اختیار داشته باشیم تا این انگلیس باشد که بیشتر بدود، اما من انتظار یک بازی با فشار بالا را دارم. فکر می‌کنم آن‌ها دفاعی بازی می‌کنند، اما امشب آن‌ها را به درستی آنالیز می‌کنیم، اما چیزی که می‌توانم بگویم این است که کیفیت بالایی دارند."

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار