کدخبر : 15607 تاریخ انتشار :
A

باخت تلخی که از یاد جود بلینگام نمی‌رود

باخت تلخی که از یاد جود بلینگام نمی‌رود

جود بلینگام، هافبک انگلیس، می‌گوید همیشه خاطره حذف سه شیرها مقابل ایتالیا در سال 2012 را به یاد می‌آورد.

به گزارش ورزش 360، اگر ضربه قیچی برگردان دیدنی جود بلینگام در لحظات پایانی بازی مقابل اسلواکی نبود، انگلیس در همان مرحله یک هشتم نهایی از یورو 2024 کنار می‌رفت.

بعد از گل بلینگام، هری کین در وقت‌های اضافی گل دوم را زد تا آن‌ها به دور بعدی راه یافته، در این مرحله تیم ملی سوئیس را در ضربات پنالتی شکست دهند و حریف هلند در نیمه نهایی شوند.

بلینگام که روی ذهنیت و عملکرد بازیکنان انگلیس تاکید دارد خاطره بازی انگلیس مقابل ایتالیا را در ذهن دارد. انگلیس سال 2012 مقابل ایتالیا در یک چهارم نهایی یورو به میدان رفته بود و در ضربات پنالتی از این تیم شکست خورد.

بلینگام در مصاحبه با تله‌دیپورت درباره حریفی که دوست دارد با آن در فینال رو به رو شود، گفت: "امیدوارم اسپانیا به فینال برسد. لاروخا در این سه هفته اخیر، از زمان شروع مسابقات قهرمانی اروپا، بسیار خوب بازی کرده است. همه چیز ممکن است، اما اکنون تمرکزم روی انگلیس و بازی‌های باقی مانده است. و مهمتر از همه در مورد هلند، که حریف بعدی ما خواهد بود."

او درباره برتری مقابل سوئیس گفت: "فکر می‌کنم مسئله ذهنیت، تمرین و نحوه آماده‌سازی شما برای پنالتی‌ها یا موقعیت‌های خاص، تعیین کننده است. به نظرم این مهم‌ترین جنبه‌ای بود که ما را در بازی نگه داشت. من به روشی که تمرین می‌کنم، اعتماد دارم.

به عنوان یک طرفدار تیم ملی، یکی از اولین خاطرات من حذف انگلیس در ضربات پنالتی مقابل ایتالیا در سال 2012 است. این چیزی است که وقتی به تورنمنت‌های بزرگ نزدیک می‌شویم همیشه به ذهنم می‌آورم، بنابراین سعی می‌کنم همیشه آن را در ذهن داشته باشم."

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار