کدخبر : 15618 تاریخ انتشار :
A

عذرخواهی شبکه انگلیسی از رونالدو بعد از حمله هواداران

عذرخواهی شبکه انگلیسی از رونالدو بعد از حمله هواداران

شبکه بی‌بی‌سی پس از واکنش‌های خشمگینانه هواداران و کارشناسان، بیانیه‌ای صادر کرد و نسبت به تمسخر رونالدو عذرخواهی کرد.

به گزارش ورزش 360، در جریان پخش زنده این مسابقه، بی‌بی‌سی صحنه از دست رفتن پنالتی کریستیانو رونالدو را با زیرنویس «میس‌تیانو پنالدو» (ترکیبی تمسخرآمیز از کلمات «آقای گل» و «پنالتی») همراه کرد. این حرکت باعث عصبانیت و ناراحتی هواداران رونالدو شد که با هجوم به شبکه‌های اجتماعی، خشم خود را ابراز نمودند. جان تری، مدافع پیشین چلسی و تیم ملی انگلیس، نیز ضمن ابراز خشم خود، بی‌بی‌سی را «مایه ننگ» خواند.

بی‌بی‌سی سرانجام با انتشار بیانیه‌ای به این انتقادها پاسخ داد: «این زیرنویس صرفاً یک بازی با کلمات در نظر گرفته شده بود، کاری که ما بارها در بخش آنالیز بازی‌ها در برنامه «روز مسابقه» انجام داده‌ایم. هیچ قصد توهینی نسبت به کریستیانو رونالدو وجود نداشت. در واقع، در طول برنامه بارها با لحن مثبتی در مورد او صحبت شد، از جمله:

در بخش پیش‌بازی، جایی که ژوزه فونته با اشاره به تعهد رونالدو به تمرین، گفت که «به همین دلیل او یکی از بهترین‌های تاریخ است.»

در نیمه‌زمان، گری لینه‌کر و آلن شیرر با تحلیلی مفصل از تحرکات رونالدو، آن را «کاملاً فوق‌العاده» توصیف کردند.

پس از ضربات پنالتی، هر دوی گری لینه‌کر و آلن شیرر به شجاعت و خودباوری رونالدو برای قدم برداشتن و زدن پنالتی اشاره کردند.»

بی‌بی‌سی در ادامه بیانیه خود نوشته است: «در هیچ بخشی از برنامه، کارشناسان بیش از حد از رونالدو انتقاد نکردند و لحن کلی برنامه در قبال او محترمانه بود. با این حال، درک می‌کنیم که برخی از بینندگان از این زیرنویس ناراضی بودند و این بازخورد به تیم تولید منتقل شده است تا در کارهای آینده مورد توجه قرار گیرد.»

با پایان یافتن کارزار یورو 2024، کریستیانو رونالدو 39 ساله از تعطیلاتی به موقع لذت خواهد برد و سپس برای آغاز پیش‌فصل با النصر عربستان پیش از فصل 25-2024 به این کشور باز خواهد گشت.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار