کدخبر : 15696 تاریخ انتشار :
A

ستاره رئال‌ بعد از ۷ ماه مصدومیت هنوز نمی‌تواند راه برود!

ستاره رئال‌ بعد از ۷ ماه مصدومیت هنوز نمی‌تواند راه برود!

داوید آلابا طبق ادعای منابع اتریشی تا سال 2025 نمی‌تواند به فوتبال برگردد. این مدافع حدود ۷ ماه قبل دچار مصدومیت شد.

به گزارش ورزش 360، دو ماه پیش درحالی‌که هواداران رئال مادرید بی‌صبرانه ‌منتظر اطلاع از تاریخ دقیق بازگشت داوید آلابا به میادین بودند، خبری منتشر شد که نشان می‌داد رئالی‌ها باید چند ماه ‌دیگر منتظر بازگشت او باشند. ‌

رلوو مدعی شده بود داوید آلابا تحت عمل جراحی قرار گرفته و ‌زانوی پای چپ او جراحی شده است. به این ترتیب گفته شد آلابا زودتر از ماه سپتامبر به ‌میادین برنخواهد گشت اما امروز منابع اتریشی خبر بدتری منتشر کردند، اینکه آلابا هنوز نمی‌تواند به خوبی راه برود و بازگشت او شاید تا سال 2025 به طول بینجامد.

این یعنی رئال نمی‌تواند یکی از بهترین مدافعانش را در نیم فصل اول فصل 25-2024 در اختیار داشته باشد در حالی که ناچو و رافا مارین را نیز از دست داده است.

داوید آلابا از اواخر دسامبر سال قبل به دلیل مصدومیت برای رئال بازی نمی‌کند. ‌او اولین بار به دلیل پارگی رباط صلیبی حاشیه‌نشین شد و در اواسط ‌دسامبر مشکل مینیسک هم پیدا کرد. او سپس از ناحیه مفصل زانوی ‌پای چپ جراحی شد.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار