کدخبر : 15704 تاریخ انتشار :
A

حمایت ستاره انگلیس از ساوت‌گیت و هم‌تیمی‌ها

حمایت ستاره انگلیس از ساوت‌گیت و هم‌تیمی‌ها

فیل فودن، ستاره انگلیس، از گرت ساوت‌گیت حمایت کرده و او را دلیل پیوند حقیقی بین بازیکنان می‌داند.

به گزارش ورزش 360، بازیکنان تیم ملی فوتبال انگلیس با وجود انتقاداتی مبنی بر اینکه او تقریباً ترمزی علیه جاه‌طلبی‌های سه شیرهاست، پشت سر گرت ساوت‌گیت می‌ایستند و از او حمایت می‌کنند.

نمونه بارز آن مصاحبه اخیر فیل فودن با فوتبال دیلی است. ساوت‌گیت در بازی مقابل سوئیس از مرحله یک چهارم نهایی یورو 2024 برای صدمین بار روی نیمکت انگلیس حضور داشت.

فیل فودن درباره بازی سوئیس گفت: "این صدمین بازی او بود، این یک دستاورد بزرگ برای مربی بود. برخی از بازیکنان می‌گفتند که می‌خواهند این کار را برای او انجام دهند و بازی را ببرند. گرت گفت که این برد کمترین چیز ممکن است. برنده شدن به روشی که ما بازی کردیم، به ما اعتماد به نفس و انسجام بیشتری می‌دهد که به آن نیاز داریم. همچنین برای گرت که آن لحظه را با هواداران به اشتراک گذاشت، خیلی خاص بود."

او درباره روحیه‌ای که ساوت‌گیت در تیم ایجاد کرده گفت: "من فکر می‌کنم این چیزی است که گرت خارج از زمین ساخته، یک پیوند حقیقی مانند یک خانواده واقعی. فکر می‌‌کنم شما می‌توانید آن را در زمین ببینید. ما در زمین همدیگر را کاور می‌کنیم و تا سوت پایان بازی تسلیم نمی‌شویم. ما در اواخر بازی‌ها چند گل به ثمر رسانده‌ایم، این قطعا پیوند قوی بین بازیکنان و مربی را نشان می‌دهد."

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار