کدخبر : 15711 تاریخ انتشار :
A

خبری از رفتن نیست، بنزما کاپیتان اول الاتحاد شد

خبری از رفتن نیست، بنزما کاپیتان اول الاتحاد شد

درحالیکه بسیاری معتقدند بودند باتوجه به نارضایتی‌های کریم بنزما در لیگ عربستان او از الاتحاد می‌رود، ستاره فرانسوی در این تیم ماندنی شد.

به گزارش ورزش 360، یک روزنامه عربستانی با وجود برخی اخبار روزهای اخیر پیرامون کریم بنزما و اختلافاتش با کادر مدیریتی الاتحاد جده  برای انتخاب سرمربی جدید اعلام کرد این مهاجم پیشین رئال مادرید به کاپیتان اول تیمش در فصل جدید تبدیل خواهد شد.

بر اساس گزارش روزنامه الشرق الاوسط؛ مدیران الاتحاد به این نتیجه رسیدند که بازوبند کاپیتانی تیم را در فصل جدید به کریم بنزما بدهند. هموطن فرانسوی بنزما یعنی انگولو کونته در صورت غیبت او بازوبند کاپیتانی را در اختیار خواهد داشت.

تیم الاتحاد در فصل گذشته با مشکلاتی در بحث کاپیتانی مواجه بود. نونو سانتوس، سرمربی پیشین الاتحاد در فصل گذشته بازوبند کاپیتانی را به احمد حجازی داد و پس از مصدومیت این بازیکن بازوبند به رومارینو رسید. کریم بنزما سپس در دو بازی ابتدایی لیگ عربستان و جام جهانی باشگاه‌ها کاپیتان الاتحاد شد اما با تصمیم سرمربی وقت آرژانتینی بازوبند دوباره به احمد حجازی تعلق گرفت.

 

منبع تسنیم
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار