کدخبر : 15723 تاریخ انتشار :
A

انتقاد شدید جردن پیکفورد از عملکرد داور در ضربات پنالتی

انتقاد شدید جردن پیکفورد از عملکرد داور در ضربات پنالتی

جردن پیکفورد، دروازه‌بان تیم ملی انگلیس، گفت داور بازی مقابل سوئیس، در جریان ضربات پنالتی برای او مشکل ایجاد کرده است.

به گزارش ورزش 360، پیکفورد که در هر بازی که به ضربات پنالتی کشیده شده برای انگلیس حداقل یک پنالتی را مهار کرده است، در این بازی نیز موفق به مهار ضربه مانوئل آکانجی شد.

این مهار بسیار حیاتی بود زیرا انگلیس همه ضربات پنالتی خود را تبدیل به گل کرد و با نتیجه ۵-۳ پیروز شد و به نیمه نهایی یورو ۲۰۲۴ راه یافت. با این حال، پیکفورد اعتراف کرد که پس از اینکه دنیله اورساتو، داور ایتالیایی، مانع انجام روتین مخصوصش شد، برای ضربات پنالتی به مشکل خورد.

او گفت: «قبل از شروع ضربات پنالتی به او گفتم که من یک پروسه دارم. شاید او لهجه من را متوجه نشد! اما پس از اینکه من اولین ضربه را مهار کردم، او جلوی من را گرفت. فکر می‌کنم او با خود گفت «اوه، من نباید به او اجازه انجام این کار را بدهم» اول به مشکل خوردم اما بعد این موضوع روی من تأثیر نگذاشت، من فقط باید بهترین کار خود را انجام می‌دادم. نمی‌خواستم کارت بگیرم یا دردسر درست کنم.»

انگلیسی‌ها عادت کردند طبق یک روند معمول در ضربات پنالتی، دروازه‌بان پس از ایستادن در درون دروازه توپ را به بازیکن هم‌تیمی بدهد اما داور مانع این کار هم شد.

پیکفورد گفت: «من دوست دارم که توپ را به بازیکنان بدهم تا وقتی که به سمت نقطه پنالتی می‌روند، احساس راحتی کنند. داور از این کار هم جلوگیری کرد اما در نهایت ما توانستیم از این بازی سخت عبور کنیم.»

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار