کدخبر : 15853 تاریخ انتشار :
A

ستاره اسپانیایی عامل حمله به باشگاه بارسلونا!

ستاره اسپانیایی عامل حمله به باشگاه بارسلونا!

جان اوریارته رئیس بیلبائو از اینکه رئیس باشگاه بارسلونا صراحتا از نیکو ویلیامز به عنوان هدف انتقالاتی باشگاهش نام برده، عصبانی است.

به گزارش ورزش 360، جان اوریارته، رئیس بیلبائو، که بسیار عصبانی بود، به باشگاه‌هایی که برای جذب نیکو ویلیامز تلاش می‌کنند و شخص خوان لاپورتا، رئیس بارسا، پیامی روشن فرستاد: «احترام بین همه افرادی که در فوتبال هستند، یک اصل اساسی است.»

رئیس باشگاه اتلتیک امروز در مقابل رسانه‌ها ظاهر شد و به دلیل بمباران شایعات انتقالاتی پیرامون آینده نیکو ویلیامز عصبانی بود. تقریبا روزی نیست که از نیکو شایعه‌ای جدید منتشر نشود و اوریارته به همین دلیل ناراحت است و گفت فدراسیون فوتبال اسپانیا از نیکو به درستی محافظت نکرده است. او مخصوصا از بارسلونا انتقاد داشت.

اوریارته گفت: «متاسفانه احترام به باشگاه‌ها دیگر حفظ نمی‌شود. نمی‌دانم ولی ما در باشگاه اتلتیک اینگونه تصور می‌کنیم که باید به باشگاه  و بازیکن تحت قرارداد احترام گذاشت. تحت فشار قرار دادن بازیکنی تحت قرارداد با باشگاه دیگر به عنوان فرمولی برای جذب او، اقدامی زشت و نادرست است. باشگاه بارسلونا روش نادرستی را پیاده کرده است و ما این را تحمل نمی‌کنیم.»

رئیس در ادامه گفت: «ما باشگاهی جاه‌طلب و بلندپرواز هستیم. باشگاهی بدون محدودیت. ما نشان داده‌ایم که یک پروژه جذاب و برنده برای بازیکنان و مربی خود داریم. گواه این است که ما اخیراً با دو بازیکن بین‌المللی خود را تمدید کرده‌ایم، اونای سیمون و ویویان. نیکو هم سال گذشته تا سال 2027 قرارداد امضا کرد. باشگاه اتلتیک از نظر اقتصادی، اجتماعی و ورزشی قادر به حفظ فوتبالیست‌هایی سرشناس مثل نیکو ویلیامز است. متاسفانه در فدراسیون فوتبال اسپانیا از بازیکنان ملی پوش به خوبی محافظت نمی‌شود. نباید تمرکز ستاره‌ای مثلا نیکو را اینگونه بر هم زد. ما به فدراسیون هم اعتراض داریم.»

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار