کدخبر : 6766 تاریخ انتشار :
A
اول اتحادیه، حالا لیگ برتر

چلسی 3 - نیوکسل 2: پوچ راه بردن آنها را بلد است

چلسی 3 - نیوکسل 2: پوچ راه بردن آنها را بلد است

چلسی در دیداری پرگل با نتیجه ۳-۲ برابر نیوکسل به پیروزی رسید.

به گزارش ورزش 360، آبی‌ها در آخرین دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس به مصاف نیوکسل رفتند. آنها با اینکه گل اول را به ثمر رساندند اما پیش از پایان نیمه اول گل مساوی را دریافت کردند. شاگردان مائوریسیو پوچتینو اما در نیمه دوم بهتر ظاهر شدند و توانستند با به ثمر رساندن دو گل، به برد ۳-۲ برسند.

بازی پایاپای آغاز شد اما این آبی‌ها بودند که در دقیقه ۶ به گل اول رسیدند. روی شوت کول پالمر توپ در مسیر رسیدن به دروازه به جکسون رسید و او موفق شد دروازه مهمان را باز کند.

در ادامه نیمه اول بازی به شکل خسته‌کننده‌ای دنبال شد و به شکل عجیبی هیچکدام از دو تیم توان موقعیت‌سازی را نداشتند. در ادامه مصدومیت آنتونی گوردون و تعویض او در دقیقه ۳۶ مهم‌ترین اتفاق بازی تا دقایق پایانی نیمه اول بود.

در دقیقه ۴۳ الکساندر ایساک در سمت چپ زمین صاحب توپ شد و در لبه محوطه جریمه ضربه‌اش را به سمت راست دروازه زد و گل مساوی را به ثمر رساند تا تیمش بازنده به رختکن نرود.

در نیمه دوم هم بازی در میانه میدان در جریان بود تا اینکه در دقیقه ۵۷ کول پالمر با شوتی خارج از محوطه به سمت راست دروازه، دوباره برتری را به تیمش هدیه داد.

پس از این گل نوبت به نیوکسل رسید که رویکردی هجومی به خود بگیرد. با این حال اما مدافعان چلسی به خوبی ظاهر شدند و ضربه سر دن برن در دقیقه ۶۷ که با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت از معدود موقعیت‌های مهمان بود.

در ادامه دوباره سرعت بازی کم شد و دو تیم در خلق موقعیت عاجز بودند. در دقیقه ۷۶ مودریک در لبه محوطه به توپ رسید و سپس با ورود به باکس و دریبل دروازه‌بان، توپ را به تور چسباند و اختلاف را افزایش داد.

در حدود ۱۵ دقیقه پایانی این دیدار آبی‌ها به خوبی بازی را مدیریت کردند و با پاس دادن مداوم توپ به یکدیگر قصد حفظ نتیجه را داشتند. نیوکسل در دقیقه ۸۹ موفق شد روی شوت محکم مورفی در سمت راست محوطه به گل دوم برسد.

با این حال اما گل مورفی برای تغییر سرنوشت بازی کافی نبود و شاگردان پوچتینو ۳-۲ تیم ادی هاو را شکست دادند. چلسی با این برد ۳۹ امتیازی شد و با یک بازی و یک امتیاز کمتر از نیوکسل رده دهمی، در رتبه یازدهم ماند.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار