کدخبر : 6960 تاریخ انتشار :
A

زلاتان برنده جایزه خوک طلایی!

زلاتان برنده جایزه خوک طلایی!

زلاتان ابراهیموویچ، مشاور مالک باشگاه میلان، جایزه خوک طلایی را دریافت کرد.

به گزارش ورزش 360، زلاتان ابراهیموویچ پس از یک هفته سخت، که شاهد یورش مقامات مالی در ایتالیا به دفتر مرکزی باشگاه میلان بود، توسط برنامه طنز کانال 5 ایتالیا، جایزه خوک طلایی را دریافت کرد.

جایزه "خوک طلایی" عنوان ویژه‌ای است که به هنرمندان بزرگ یا سیاست‌مدارانی که هفته بدی را پشت سر گذاشته‌اند، داده می‌شود و این هفته نوبت زلاتان بود که این جایزه را دریافت کند.

ابراهیموویچ با خنده از دریافت این استقبال کرد و به شوخی گفت:"این در واقع من هستم، مالک میلان، اما این یک راز است. این یک بررسی بود اما آنها چیزی پیدا نکردند. مالک میلان رِدبِرد است."

در تریلر این مصاحبه که منتشر شده، ابراهیموویچ همچنین در مورد شانس میلان برای موفقیت گفت:"بچه‌ها خوب کار می‌کنند، آن‌ها به من گوش می‌دهند. باید این کار را بکنند وگرنه…”

بخش کامل این ویدیو قرار است به زودی منتشر شود. در اوایل این هفته، پلیس کنترل جرایم مالی ایتالیا به دفاتر باشگاه میلان رفته و لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها و سایر دستگاه‌های باشگاه را به عنوان بخشی از تحقیقات در حال انجام در مورد مالکیت روسونری، ضبط کرد.

ادعاهایی وجود داشت مبنی بر اینکه مدیریت قبلی باشگاه با وجود اعلام فروش سهام باشگاه به ردبرد کپیتال پارتنرز در تابستان 2022، همچنان کنترل باشگاه را در اختیار داشت.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار