کدخبر : 7051 تاریخ انتشار :
A

وینیسیوس؛ هر دو گل 1 اخطار!

وینیسیوس؛ هر دو گل 1 اخطار!

وینیسیوس توانست برابر اوساسونا دو گل به ثمر برساند ولی باز هم یک جنجال دیگر که باعث شد او چهار اخطاره شود و دیدار بعدی با بیلبائو را از دست دهد.

به گزارش ورزش 360، وینیسیوس در افراط گرایی زندگی می‌کند. قدرت فوتبالی‌ او غیرقابل کتمان است، شش گل در چهار بازی اخیر نشان از توانمندی این بازیکن می‌دهد ولی در کنار این توانمندی، او با کارت زردهای زیادی روبه‌رو می‌شود که برای یک مهاجم غیرمعمول است. او در چهار بازی اخیرش با کارت زرد روبه‌رو شده و به همین خاطر دیدار حساس در زمین بیلبائو را از دست داد. بازی بعدی او با پیراهن رئال مادرید در دیدار رفت با مچسترسیتی خواهد بود که اهمیت زیادی برای کهکشانی‌ها دارد.

توهین‌های نژادپرستانه

به گزارش آس، ستاره برزیلی رئال مادرید در بعضی از ورزشگاه‌ها از جمله مستایا و واندامتروپولیتانو با شعارهای نژادپرستی هواداران روبه‌رو شده است. فصل قبل وینیسیوس به خاطر توهین‌ نژادپرستانه هواداران والنسیا می‌خواست زمین بازی را ترک کند که داور و بازیکنان رئال او را آرام کردند که البته چند دقیقه بعد او به خاطر برخورد با بازیکن والنسیا از بازی اخراج شد.

او در فصل جاری لالیگا نیز بارها مورد توهین‌های نژادپرستانه قرار گرفته است و شاید به همین خاطر از رئال جدا شود؛ چرا که برای چندمین بار است که از فضای موجود در لالیگا انتقاد می‌کند.

سال گذشته او دو بار به دلیل دریافت چهار کارت زرد متوالی از بازی بعدی تیمش محروم شده بود و در مجموع ۱۶ بار با کارت زرد داور روبه‌رو شده بود که این یک رکورد در رئال مادرید بود. وینی تاکنون ۷۷ گل برای رئال مادرید به ثمر رسانده است ولی در مجموع ۴۲ کارت زرد نیز از داوران دریافت کرده که ۴۵ درصد آن‌ها (۱۹ کارت) نتیجه اعتراض، مشاجره با حریفان یا اتلاف وقت بوده است.

درخشش وینی

این بازیکن برزیلی در ۴ بازی اخیرش ۶ گل به ثمر رسانده است و در ۲۸ بازی در تمام رقابت‌های این فصل، ۱۸ گل و ۸ پاس گل به ثبت رسانده است. بر این اساس طبق گزارش اوپتا، او برای اولین بار از سپتامبر ۲۰۲۲ در چهار بازی متوالی گل زده است.

آس در پایان گزارشش نوشت: وینیسیوس، چه خوب و چه بد، همیشه افراطی است.

منبع ايسنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار