کدخبر : 7053 تاریخ انتشار :
A

کنایه النصر به الهلال: رکوردتان بخاطر رونالدو است

کنایه النصر به الهلال: رکوردتان بخاطر رونالدو است

باشگاه النصر در حساب رسمی خود، توییتی کنایه آمیز نسب به پیروزی های الهلال منتشر کرد.

به گزارش ورزش 360، الهلال شب گذشته در دیداری از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ حرفه ای عربستان، موفق شد به لطف گل ثانیه های پایانی میشائیل دلگادو از سد ضمک گذشته و به روند فوق العاده خود ادامه دهد.

پیروزی الهلال در این بازی حرف وحدیث های زیادی به دنبال داشت و حتی اعتراض کوزمین سرمربی ضمک را نیز به دنبال داشت. کوزمین مدعی بود که الهلال در این بازی به کمک داور توانست برابر تیمش به پیروزی دست پیدا کند.

اخراج بازیکن ضمک در دقایق پایانی باعث شد تا الهلال بتواند گل پیروزی خود را در دقیقه ۹۳ به ثمر رساند و به پیروزی های پیاپی خود ادامه دهد.

باشگاه النصر  که جدی‌ترین حریف الهلال برای قهرمانی در لیگ عربستان به شمار می اید به پیروزی اخیر الهلال واکنش نشان داد و در بیانیه ای نوشت: ما می دانیم و آنها هم می دانند و همه جهان هم می دانند. همه این اتفاقات به خاطر این است که کریستیانو رونالدو النصر را ترجیح داد.

منظور باشگاه النصر این است که بعد از پیوستن کریستیانو رونالدو به النصر امتیازات ویژه و اضافی برای الهلال در نظر گرفته شده و همین دلیل پیروزی های پیاپی و صدرنشینی این تیم بوده است.

ژسوس پرتغالی سرمربی الهلال خیلی زود به این جنجال و حاشیه سازی ها برای تیمش واکنش نشان داد و گفت که چون در زمین حریفشان نمی‌شوند به دنبال حاشیه‌سازی برای تیمش هستند.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار