کدخبر : 7096 تاریخ انتشار :
A

اتلتیکومادرید 0 - بارسلونا 3: گرد و خاک ژاوی در مادرید

اتلتیکومادرید 0 - بارسلونا 3: گرد و خاک ژاوی در مادرید

بارسلونا توانست با نتیجه ۳-۰ اتلتیکو مادرید را در مادرید شکست دهد.

به گزارش ورزش 360، تنها چند روز پس از صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شاگردان دیه‌گو سیمئونه در واندا متروپولیتانو میزبان بارسلونا بودند. آبی‌اناری‌ها که در بازی رفت هم تیم مادریدی را شکست داده بودند، در این دیدار هم درخشان ظاهر شدند و توانستند به پیروزی ۳-۰ برسند.

بازی پایاپای آغاز شد و هر دو تیم فرصت‌هایی برای گلزنی داشتند. ابتدا در دقیقه ۶ موراتا در محوطه جریمه با پاس ریکلمه به توپ رسید اما با مقاومت آرائوخو تهدید دفع شد.

یک دقیقه بعد باز هم دی‌پل می‌توانست دروازه را باز کند اما ضربه او با اختلاف نه‌چندان زیادی از کنار دروازه به اوت رفت.

حالا نوبت به بارسا رسیده بود. در دقیقه ۱۷ لواندوفسکی در بین مدافعان اتلتیکو به توپ رسید، او می‌خواست بلافاصله ضربه‌اش را بزند اما توپ با دفع بازیکنان حریف دور شد.

در ادامه بازی بیشتر در میانه‌های میدان در جریان بود. با اینکه بارسلونا به خوبی دفاع می‌کرد اما بازیکنان اتلتیکو چند بار به دروازه مهمان نزدیک شدند اما اتفاق خاصی رخ نداد.

در دقایق پایانی نیمه اول بارسلونا بازی را در دست گرفت. در دقیقه ۳۸ پس از حرکت عالی ایلکای گوندوگان، لواندوفسکی در محوطه جریمه به توپ رسید، او توپ را به مقابل دروازه فرستاد و در آنجا فلیکس دروازه را باز کرد.

در ادامه نیمه اول بارسلونا توپ و میدان را در اختیار داشت اما موقعیت خطرناکی خلق نشد و آنها اتفاق مهم بازی اخراج ژاوی هرناندز به دلیل اعتراض به داور بود.

در آغاز نیمه دوم لواندوفسکی موفق شد اختلاف را بیشتر کند. در دقیقه ۴۷ رافینیا در پشت محوطه جریمه، لواندوفسکی را در سمت راست باکس صاحب توپ کرد. مهاجم بارسا که پشت به دروازه بود با یک چرخش زیبا ضربه‌اش را به سمت مخالف زد و بازی را ۲-۰ کرد.

سپس اتلتیکو کمی جلو کشید تا از شکست خانگی بگریزد. در دقیقه ۵۳ والی خطرناک یورنته با واکنش زیبای تراشتگن مهار شد.

پس از این حمله بارسا به خوبی در مقابل حملات اتلتیکو مقاومت کرد تا اینکه در دقیقه ۶۵ سانتر لواندوفسکی با ضربه سر فرمین لوپز تبدیل به گل سوم شد.

در دقایق باقیمانده از نیمه دوم اتلتیکو تمام تلاشش را برای کمتر کردن اختلاف انجام داد. در دقیقه ۷۲ دیپای در مقابل تراشتگن توپ را دریافت کرد اما با عجله ضربه‌اش را زد و توپ با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

اتلتیکو یک بار دیگر هم فرصت باز کردن دروازه بارسا را داشت. در دقیقه ۸۴ دیپای کوره‌آ را در موقعیتی عالی دید و توپ را برای او ارسال کرد اما آرائوخو به خوبی مانع رسیدن توپ به بازیکن حریف شد.

لحظات باقیمانده از نیمه دوم توپ در اختیار اتلتیکو بود و بارسا سعی داشت با بازپس‌گیری آن به مدیریت بازی بپردازد. آنها در دقایقی هم در این کار موفق بودند. در دقیقه ۲+۹۰ بازی مولینا به دلیل خطای خشن با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد تا مهری باشد بر ناکامی بزرگ اتلتیکو در بازی امشب.

لحظاتی پس از این اخراج، داور سوت پایان را به صدا درآورد و تیم جذاب ژاوی به برد ۳-۰ رسید. بلوگرانا با این پیروزی، در رده دوم ۶۴ امتیازی شد. آنها با صدر جدول ۸ و با رده سوم ۲ امتیاز فاصله دارند. اتلتیکو هم با همان ۵۵ امتیاز در رتبه پنجم ماند.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار