کدخبر : 7256 تاریخ انتشار :
A

پرتغال 5 - سوئد 2؛ جای رونالدو خالی بود

پرتغال 5 - سوئد 2؛ جای رونالدو خالی بود

پرتغال در دیداری دوستانه موفق شد با نتیجه 5-2 سوئد را از پیش رو بردارد.

به گزارش ورزش 360، در شرایطی که روبرتو مارتینز، سرمربی پرتغال، برای دیدارهای ملی ماه مارس از کریس رونالدو دعوت نکرد، سایر ستاره‌های این تیم در دیدار امشب مقابل سوئد نمایش درخشانی داشتند و اجازه ندادند غیبت ستاره النصر چندان به چشم بیاید و در نهایت به یک پیروزی پرگل رسیدند.

بعد از اینکه سوئد بازی را بهتر آغاز کرد، پرتغالی‌ها خیلی زود بر بازی مسلط شدند و رافائل لیائو در دقیقه 24 گل اول بازی را به ثمر رساند.

برتری پرتغال ادامه داشت و در دقیقه 33، روی پاس برناردو سیلوا، این ماتیوس نونز، هم‌تیمی‌اش در منچسترسیتی، بود که اختلاف را به دو گل افزایش داد. 

بازی تا آخرین ثانیه‌های نیمه اول با همین نتیجه در جریان بود تا اینکه در دقیقه 45، پرتغالی‌ها به گل سوم رسیدند. روی پاس نلسون سمدو بود که برونو فرناندز توانست حساب کار را 3-0 کند.

نیمه دوم را پرتغال بهتر آغاز کرد و در دقیقه 57، این بار برونو فرناندز در نقش گلساز ظاهر شد و روی پاس او، بروما اختلاف را به چهار گل افزایش داد.

یک دقیقه بعد ویکتور گیوکِرِس یکی از گل‌های خورده سوئد را جبران کرد تا تیم میهمان کمی از سنگینی شکست کم کند.

اما دقیقه 61، پرتغال به گل پنجم رسید. بار دیگر سمدو در نقش گلساز ظاهر شد و گونچالو راموس اختلاف را بار دیگر چهار گل کرد.

این نتیجه تا آخرین ثانیه‌های بازی پابرجا بود، تا اینکه روی پاس دژان کولوسفکی، این گوستاف نیلسن بود که گل دوم سوئد را زد تا بازی با نتیجه 5-2 به پایان برسد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار