کدخبر : 7258 تاریخ انتشار :
A

ایتالیا 2 - ونزوئلا 1؛ درخشش دوناروما و رتگی

ایتالیا 2 - ونزوئلا 1؛  درخشش دوناروما و رتگی

ایتالیا در دیداری دوستانه موفق شد با نتیجه 2-1 ونزوئلا را شکست بدهد.

به گزارش ورزش 360، تیم ملی ایتالیا در دیداری دوستانه در فلوریدا به مصاف ونزوئلا رفت و در نهایت با درخشش جانلوئیجی دوناروما ضربه پنالتی حریف را مهار کرد و دو گل از متئو رتگی، حریف آمریکای جنوبی‌اش را شکست داد.

ونزوئلا بازی را بهتر آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای الساندرو بونجورنو، مدافع ایتالیا، روی سالومون روندون، کاپیتان ونزوئلا، باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. خود روندون پشت ضربه قرار گرفت و توپ را به سمت چپ دروازه بان زد اما دوناروما با یک واکنش سریع، توپ را دفع کرد تا دروازه بان ایتالیا بسته بماند.

در ادامه این شاگردان لوچانو اسپالتی بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند تا اینکه در دقیقه 40 به گل اول بازی رسیدند. روی اشتباه مدافع ونزوئلا بود که آندره‌آ کامبیاسو پشت محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد و پاس او را متئو رتگی تبدیل به گل اول بازی کرد.

اما این برتری تنها سه دقیقه پایدار بود و ونزوئلا خیلی زود کار را به تساوی کشید. تلاش بازیکنان ایتالیا برای شروع بازی از عقب زمین باعث شد تا جاکومو بوناونتورا توپ را لو بدهد و داروین ماچیس هم از فرصت استفاده کرد و به راحتی دروازه آتزوری را باز کرد تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

در نیمه دوم موقعیت‌های چندانی روی دروازه‌ها ایجاد نشد و بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 80، رتگی گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند. روی یک ارسال بود که توپ دفع شده به جورجینیو رسید و او هم با یک پاس خوب، رتگی را صاحب موقعیت کرد و این مهاجم جوان هم با ضربه‌ای با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد تا ایتالیا در این دیدار دوستانه به برتری 2-1 برسد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار