کدخبر : 7318 تاریخ انتشار :
A

دیوانه بازی الخلیفی: 200 میلیون یورو برای یامال!

دیوانه بازی الخلیفی: 200 میلیون یورو برای یامال!

خوان لاپورتا تایید کرد که پیشنهادی 200 میلیون یورویی برای لامین یامال دریافت کرده‌اند.

به گزارش ورزش 360، خوان لاپورتا امروز در کانال ارتباطی جدید بارسلونا اعتراف کرد که پیشنهاد 200 میلیونی برای لامین یامال را رد کرده‌اند. خبری که مارکا به طور اختصاصی دو هفته پیش منتشر کرده بود. 

این پی اس جی بود که از طریق ژرژ مندس پیشنهادی برای مهاجم بارسا ​​ارائه کرده بود. بارسلونا ولی پیشنهاد باشگاه فرانسوی را رد کرد زیرا این بازیکن را آینده تیم می‌داند.

بارسلونا از علاقه پی‌اس‌جی به یامال و مبلغی که حاضر است برای او بپردازد، اطلاع دارد. این یکی از دلایلی بود که ژرژ مندس این هفته برای دیدار با خوان لاپورتا به بارسلونا سفر کرد. ایجنت یامال بارسا را از علاقه پاریسی‌ها به جذب این پدیده مطلع کرد، اگرچه هیئت مدیره بارسا از قبل از وجود این علاقه آگاه بود و این پیشنهاد را رد کرد.

رئیس بارسا اینگونه توضیح داد: «برای بازیکنی مانند لامین یامال پیشنهادی 200 میلیون یورویی دریافت کردیم و نه گفتیم. زیرا ما به این پسر برای پروژه آینده باشگاه اعتماد داریم و نیازی به فروشش نداریم. برعکس، ما در یک روند بهبود اقتصادی هستیم و در حال حاضر شاهد پایان تونل هستیم.»

در واقع پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد تمام تلاش خود را برای کاهش آسیب‌های ناشی از جدایی امباپه و انتقالش به رئال مادرید انجام دهد. ستاره فرانسوی به رئال خواهد پیوست و الخلیفی هم‌اکنون دست به کار شده تا بازیکنی را پیدا کند که بتواند امید را به باشگاه پاریسی بازگرداند.

کسی که پی‌اس‌جی به‌جای امباپه انتخاب کرده، لامین یامال است و پاریس در مورد خرج کردن پول برای او کم نمی‌گذارد. باشگاه فرانسوی حاضر بود 200 میلیون یورو برای انتقال این بازیکن بپردازد، رقمی نجومی برای پسری که فقط 16 سال سن دارد. 

این می‌توانست دومین انتقال گران‌قیمت تاریخ فوتبال باشد. عجیب اینکه اولین مورد، بین این دو باشگاه زمانی رخ داد که پی‌اس‌جی در سال 2017 بند فسخ نیمار را که 222 میلیون یورو بود، پرداخت کرد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار