کدخبر : 7332 تاریخ انتشار :
A

سرمربی افسانه‌ای در سال اخر زندگی‌اش به نیمکت لیورپول رسید

سرمربی افسانه‌ای در سال اخر زندگی‌اش به نیمکت لیورپول رسید

اسون گوران اریکسون به رویای خود دست یافت و هدایت لیورپول را به عهده گرفت و تیم را به پیروزی ۴-۲ رساند.

به گزارش ورزش ۳۶۰، اسطوره‌های لیورپول و اسطوره‌های آژاکس به منظور جمع‌آوری پول برای بنیاد خیریه لیورپول در آنفیلد به مصاف هم رفتند و اسون گوران اریکسون فرصت یافت تا برای اولین و آخرین بار نیمکت باشگاه محبوبش را تجربه کند. سرمربی سوئدی که طرفدار همیشگی قرمزهاست، روز شنبه تیم را به پیروزی ۴-۲ رساند و از خوشحالی اشک شوق می‌ریخت.

به گزارش نشریه سان، اریکسون بعد از بازی گفت: «داشتم گریه می‌کردم. نیمکت لیورپول رویای تمام زندگی من بوده است. حالا این اتفاق افتاده و روز زیبایی بود؛ جمعیت، بازی، بازیکنان، همه چیز. ممنون از لیورپول که این فرصت را به من داد.» استیون جرارد که برای این بازی خیریه از عربستان سعودی به انگلیس آمد، گفت: «مشتاقانه منتظر بودم تا یک بار دیگر برای او بازی کنم.»

اریکسون از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۶ سرمربی تیم ملی انگلیس بود، و هنگامی که جمعیت قبل از شروع بازی You'll Never Walk Alone را خواندند، اشک‌هایش سرازیر شد.

درک بوریگتر وینگر سابق سلتیک در دقیقه دوم آژاکس را با ضربه سر به برتری رساند و کیکی موسمپا، مهاجم سابق منچسترسیتی، تعداد گل‌های آژاکس را در نیمه اول به عدد دو رساند. گرگوری ویگنال، مدافع فرانسوی یک گل زد، سپس جبرئیل سیسه، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا، بازی را ۲-۲ کرد. نبیل ضرار بازیکنی از دوران رافا بنیتس، میزبان را پیش انداخت و فرناندو تورس با زدن گل چهارم به همه اطمینان داد که روز روزِ اسون است.

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار