کدخبر : 7333 تاریخ انتشار :
A

رقیب مهدی طارمی در خط حمله‌ی اینترمیلان کیست؟

رقیب مهدی طارمی در خط حمله‌ی اینترمیلان کیست؟

اینتر در حال برنامه‌ریزی برای خرید آلبرت گودموندسون است و می‌تواند در ازای این بازیکن ستاره آرژانتینی تیمش را به علاوه مقداری پول نقد به جنوا بدهد.

به گزارش ورزش ۳۶۰، آلبرت گودموندسون در دوازده ماه گذشته پیشرفت زیادی داشت و نام خود را بیش از پیش بر سر زبان‌ها انداخت. این ایسلندی در ژانویه ۲۰۲۲ به جنوا پیوست اما نتوانست مانع از سقوط تیم به سری B شود ولی در فصل گذشته به جنوا کمک کرد تا مستقیماً به سری آ بازگردد. گودموندسون یکی از بازیکنان برجسته سری آ بوده و تا به اینجای فصل ۱۰ گل و ۳ پاس گل به ثمر رسانده است. علاوه بر این، تطبیق‌پذیری او به تیم کمک شایانی کرده است و می‌تواند در هر جایی از خط هافبک مرکزی تا مهاجم بازی کند.

گودموندسون به تازگی برای کشورش نیز تاثیرگذار بوده و روز پنجشنبه در دیدار انتخابی یورو ۲۰۲۴ که با پیروزی ۴-۱ کشورش مقابل اسرائیل به پایان رسید نقش مهمی ایفا کرد و با هت‌تریک نتیجه مسابقه را برگرداند.

اینتر تنها باشگاهی نیست که به گودموندسون علاقه دارد و یوونتوس نیز به دنبال جذب این بازیکن ۲۶ ساله است. اما نراتزوری به شدت در جذب او مصمم است و در تلاش است تا هرطور شده رقبا را از سر راه بردارد. به گزارش گاتزتا، جنوا حداقل ۳۰ میلیون یورو برای این ملی‌پوش ایسلندی می‌خواهد. اما اینتر امیدوار است که با گنجاندن هافبک تهاجمی جوانش والنتین کاربونی در قرارداد، قیمت خرید گودموندسون را تا حدودی کاهش دهد.

در صورت قطعی شدن حضور گودموندسون در اینتر، او سومین بازیکن پس از پیوتر زیلینسکی و مهدی طارمی خواهد بود که پیش از پایان فصل با افعی‌ها به توافق رسیده است.

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار