کدخبر : 7467 تاریخ انتشار :
A

حس آزادی شکیرا پس از جدایی از پیکه

حس آزادی شکیرا پس از جدایی از پیکه

شکیرا در مورد حس آزادی پس از جدایی از جرارد پیکه صحبت می‌کند و تاب و تحمل و انعطاف‌پذیری زنان امروز را در آلبوم جدیدش منعکس می‌کند.

به گزارش ورزش ۳۶۰، شکیرا، خواننده ۴۷ ساله کلمبیایی، دوشنبه شب در برنامه جیمی فالون حضور پیدا کرد تا در مورد ساخت آلبوم جدیدش به نام «زنان دیگر گریه نمی‌کنند» صحبت کند. این اولین آلبوم شکیرا بعد از ۷ سال است.

شکیرا درباره اینکه چرا آلبوم الان منتشر شده، گفت: «من هرازگاهی موزیک تولید می‌کردم، اما ساختن یک مجموعه برایم واقعا سخت بود. وقت نداشتم. موضوع مربوط به شوهر بود. الان شوهر ندارم. بله، شوهر من را پایین می‌کشید. حالا آزادم. حالا می‌توانم واقعا کار کنم.»

خواننده کلمبیایی نام آلبوم (زنان دیگر گریه نمی‌کنند) را به زبان آورد و اضافه کرد: «اکنون نوبت مردان است. مدت زیادی است که ما را فرستاده‌اند تا با یک فیلمنامه بدون پایان گریه کنیم، فقط به این دلیل که زن هستیم، باید درد خود را جلوی بچه‌هایمان، جلوی جامعه پنهان کنیم. باید به روش خاصی بهبود پیدا کنیم. و من فکر نمی‌کنم کسی به ما بگوید که چگونه درمان شویم. هیچ کس قرار نیست به یک گرگ ماده (اشاره به آهنگش به نام she wolf) بگوید که چگونه زخم‌هایش را لیس بزند.»

در حالیکه شکیرا در مورد ساخت آلبوم جدیدش صحبت می‌کرد، فالون کاور زمرد، الماس و یاقوت کبود این آلبوم ۱۶ آهنگی را به بینندگان نشان می‌داد. شکیرا گفت: «من خام بودم. با چیزهای زیادی سر و کله می‌زدم. داشتم تکه‌های خودم را از روی زمین جمع می‌کردم. سعی می‌کردم خودم را بازسازی کنم. موسیقی مثل چسبی بود که تکه‌هایم را به هم می‌چسباند.» او اذعان داشت که در حین کار بر روی آهنگ‌هایش درد، خشم و ناامیدی را به خلاقیت، بهره‌وری، قدرت و انعطاف‌پذیری تبدیل می‌کرد. و افزود: «از تاب‌آوری یک الماس چیزی می‌دانید؟ به همین دلیل است که من استعاره سنگ‌های قیمتی را انتخاب کردم، به دلیل انعطاف‌پذیری و تاب‌آوری ما زنان امروز که باید در هنگام مواجهه با ناملایمات از خود نشان دهیم.»

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار