کدخبر : 7537 تاریخ انتشار :
A

زیدان کنار رفت: فقط دو گزینه برای بایرن مانده!

زیدان کنار رفت: فقط دو گزینه برای بایرن مانده!

زین‌الدین زیدان، مربی سابق رئال مادرید، علاقه‌ای به مربیگری در بایرن مونیخ ندارد.

به گزارش ورزش ۳۶۰، زین‌الدین زیدان، سرمربی سابق رئال مادرید، به جایگزینی توماس توخل، سرمربی سابق بایرن مونیخ، علاقه‌ای ندارد.

فلورین پلتنبرگ، گزارشگر اسکای آلمان، مدعی شد زیدان تمایلی ندارد جایگزین توخل در بایرن شود و در عوض روبرتو دی‌زربی از برایتون و یولیان ناگلزمان، سرمربی تیم ملی آلمانژ جزء اهداف اصلی آن‌ها هستند. ناگلزمان بین سال‌های 2021 تا 2023 هدایت باواریایی ها را بر عهده داشت.

این خبر چند ساعت پس از آن منتشر شد که ژابی آلونسو، سرمربی بایرلورکوزن، تایید کرد که در این باشگاه آلمانی می‌ماند تا از لیست گزینه‌های احتمالی بایرن مونیخ خارج شود.

تصمیم آلونسو برای ماندن در لورکوزن که اکنون صدرنشین بوندسلیگاست، موجی از اخبار را در سراسر جهان فوتبال ایجاد کرده است. هم بایرن و هم لیورپول او را هدف جدی خود می‌دانستند، اما تایید عدم جدایی او این دو باشگاه را مجبور می‌کند تا به فکر گزینه‌های دیگری باشند.

زیدان که بین سال‌های 18-2016 و 21-2019 هدایت رئال مادرید را برعهده داشت، 2 عنوان قهرمانی لالیگا و 3 قهرمانی چمپیونزلیگ را به دست آورده بود اما به نظر می‌رسد دوران دوری او از مربیگری همچنان ادامه دارد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار