کدخبر : 7557 تاریخ انتشار :
A

بارسا و خوش شانسی بعد از فیفادی

بارسا و خوش شانسی بعد از فیفادی

بارسلونا با پیروزی مقابل لاس پالماس به رقابت قهرمانی در لالیگا ادامه می دهد.

به گزارش ورزش ۳۶۰، بعد از بازگشت از تعطیلات بین المللی و بازی های ملی بارسا مقابل لاس پالماس به میدان رفت و برخلاف تصور به برد سختی دست یافت. 

در شرایطی که برخی ستاره های ملی پوش بارسا مثل لامین یامال بعد از درخشش در بازی های ملی اصلا فرم خوبی نداشتند بارسا مقابل تیمی که نزدیک به هفتاد دقیقه ده نفره بازی کرد تنها با یک گل و به سختی پیروز شد. 

در واقع بارسلونا خوش شانس بود که دروازه بان حریف با بی پروایی خروج کرد و با انجام خطای واضح روی رافینیا اخراج شد وگرنه شاید گره این بازی کورتر هم می شد.بارسا البته قبل از ده نفره شدن حریف موقعیت های زیادی داشت و به گل هم رسید اما با تصمیم کمک داور ویدئویی گلش مردود شد. 

با این حال چیزی حدود 35 دقیقه طول کشید تا بعد از ده نفره شدن لاس پالماس، با نبوغ فلیکس تعویضی و ضربه نهایی رافینیا به گل برسد. 

بارسا به خاطر بازی های فشرده و دشوار پیش رو از جمله مصاف با پاری سن ژرمن بعد از این گل فشاری که برای ثبت گل دوم لازم بود را نیاورد و در ده دقیقه پایانی حریف برای جبران گل پیش آمد که در یک صحنه تراشتگن و تیمش خوش شانس بودند که این برد میلیمتری  از دست نرفت. 

بارسا با این برد 67 امتیازی شد و اختلاف خود با رئال را به 5 رساند تا امیدوار باشد مادرید مقابل بیلبائو امتیاز از دست بدهد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار