کدخبر : 7624 تاریخ انتشار :
A

لچه 0 - رم 0: جای خالی سردار آزمون محسوس بود

لچه 0 - رم 0: جای خالی سردار آزمون محسوس بود

رم در بازی خارج از خانه مقابل لچه به تساوی بدون گل رضایت داد.

به گزارش ورزش 360، رم در بازی هفته سی‌ام سری A در ورزشگاه خانگی لچه به میدان رفت که تنها به کسب یک امتیاز رضایت داد.

در این بازی دو تیم تلاش زیادی برای ایجاد موقعیت‌های خطرناک و تغییر نتیجه داشتند اما در نهایت در یک بازی تقریبا پایاپای به تساوی بدون گل رسیدند.

لچه در این بازی 27 شوت داشت که فقط 6 شوت در چارچوب قرار گرفتند و رم از 10 سوت فقط 3 شوت داخل چارچوب داشت، اما جالوروسی در تعداد پاس و مالکیت توپ آمار بهتری نسبت به حریف داشت.

لچه پیش از این بازی طی 35 بازی به مصاف رم رفته بود که تنها توانسته بود طی 2 بازی برنده شود و انگیزه زیادی برای کسب برد در این بازی خانگی داشت.

آن‌ها در 17 دیداری که از رم میزبانی کرده بودند تنها در یک بازی به برد دست پیدا کردند و 9 شکست داشتند که این نتیجه، هشتمین تساوی آن‌ها مقابل این تیم بود.

رم با این نتیجه به ششمین بازی متوالی بدون شکست تحت هدایت دانیله ده‌روسی دست پیدا کرد. آن‌ها در 5 بازی گذشته به 4 برد و یک تساوی دست پیدا کرده بودند.

تیم میزبان موفق شد به یک آمار جالب برسد. رم پیش از این طی 21 بازی به صورت میانگین در هر بازی 2.3 مقابل لچه زده بود اما در بازی امشب آن‌ها بالاخره مقابل این تیم کلین‌شیت کردند. آخرین کلین‌شیت بچه مقابل رم به تساوی بدون گل در ورزشگاه ویا دل ماره در 9 آوریل 2000 برمی‌گردد.

رم که تحت هدایت ده روسی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فکر می‌کند با این تساوی 52 امتیازی شد و همچنان در رده پنجم قرار دارد و با بولونیا رده چهارمی 5 امتیاز فاصله دارد. لچه 29 امتیازی هم در رده سیزدهم قرار دارد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار