کدخبر : 7628 تاریخ انتشار :
A

ویارئال 1 - اتلتیکومادرید 2؛ با کمک رئال، در رتبه چهارم

ویارئال 1 - اتلتیکومادرید 2؛ با کمک رئال، در رتبه چهارم

اتلتیکو مادرید در دیداری خارج از خانه مقابل ویارئال به برد 2 بر 1 رسید.

به گزارش ورزش 360، اتلتیکو مادرید در هفته سی‌ام لالیگا برابر ویارئال قرار گرفت تا با توجه به پیروزی بارسلونا و خیرونا، فاصله‌اش با این تیم‌ها را حفظ کند. آنها ابتدا توسط اکسل ویتسل به گل اول رسیدند اما در نیمه دوم ویارئال بازی را مساوی کرد. در نهایت اما شاگردان دیه‌گو سیمئونه تسلیم نشدند و سائول نیگز توانست در دقایق پایانی گل دوم این تیم را بزند.

بازی را مادریدی‌ها بهتر شروع کردند. در دقیقه ۹ سانتر زیبای ریکلمه از روی نقطه کرنر، با ضربه سر فوق‌العاده ویتسل وارد دروازه میزبان شد.

پس از این گل شاگردان سیمئونه تلاش‌هایشان برای زدن گل را ادامه دادند و عقب ننشستند. در دقیقه ۱۷ شوت یورنته از مرکز محوطه جریمه به گوشه بالای سمت راست دروازه، توسط دروازه‌بان سیو شد.

اولین موقعیت ویارئال سه دقیقه بعد خلق شد. شوت مندی قدرت لازم برای باز کردن دروازه اتلتیکو را داشت اما در چارچوب نبود و به بیرون رفت.

در ادامه نیمه اول هم بازی پایاپای دنبال شد. هر دو تیم موفق به خلق موقعیت‌هایی شدند اما توپی از خط دروازه‌ها نگذشت و ۴۵ دقیقه ابتدایی با گل ویتسل به پایان رسید.

در همان ابتدای نیمه دوم ویارئال گل مساوی را زد. در دقیقه ۵۰ شوت الکساندر سورلوت در لبه محوطه جریمه به گوشه راست دروازه اتلتیکو رفت و تبدیل به گل شد.

پس از گل ویارئال، اتلتیکو دوباره شروع به حمله کرد. در دقیقه ۵۶ شوت از راه دور کوکه توسط دروازه‌بان مهار شد.

حدود ۱۰ دقیقه بعد ویارئال فرصت بیشتر کردن اختلاف را داشت اما ضربه سر جرارد مورنو الکس بائنا از سمت چپ دروازه به اوت رفت.

در ادامه با اینکه دو تیم میلی هجومی داشتند اما موقعیت جدی دیگری خلق نشد و نتیجه بازی تغییر نکرد تا اینکه در دقیقه ۸۷ شوت پای چپ سائول نیگز از وسط محوطه جریمه به سمت چپ، وارد دروازه ویارئال شد و گل دوم به ثمر رسید.

گل نیگز حکم برد سیمئونه را امضا کرد. ویارئال در دقایق پایانی موفق به تغییر نتیجه نشد و اتلتیکو با پیروزی امشب، رتبه چهارم را از اتلتیک بیلبائو که شب گذشته برابر رئال مادرید شکست خورد، پس گرفت. آنها اکنون ۵۸ امتیازی هستند. رئال مادرید با ۷۵، بارسا با ۶۷ و خیرونا با ۶۵ امتیاز در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار