کدخبر : 7662 تاریخ انتشار :
A

هواداران الاتحاد به سیم آخر زدند: اخراج کریم!

هواداران الاتحاد به سیم آخر زدند: اخراج کریم!

هواداران الاتحاد از عملکرد کریم بنزما به شدت عصبانی و ناراحت‌اند و خواستار اخراج او از تیمشان شده‌اند.

به گزارش ورزش 360، کریم بنزما یکی از خریدهای بزرگ و پر سروصدای لیگ حرفه‌ای عربستان در تابستان گذشته بود. او که بازوبند کاپیتانی رئال مادرید را بر بازو می‌بست و یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان قوهای سپید به شمار می‌آمد نتوانست برابر پیشنهاد نجومی الاتحاد وسوسه نشود و تصمیم گرفت جایگاه خاصش در رئال را رها کند و راهی لیگ عربستان شود تا پیراهن الاتحاد را بپوشد. اما این مهاجم فرانسوی به هیچ وجه نتوانسته است انتظارها را در الاتحاد برآورده کند.

بنزما در الاتحاد به‌راحتی فرصت از دست می‌دهد؛ به طوری که حتی در گل‌کردن ضربات پنالتی هم ناتوان است و در فصل جاری چهار پنالتی را از دست داده است.

الاتحاد دوشنبه‌شب در حساس‌ترین بازی هفته بیست‌وپنجم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای عربستان به مصاف الاهلی رفت و با یک گل شکست خورد. بنزما در این بازی هم نمایش ضعیفی داشت و چند فرصت خوب گلزنی را از دست داد. نمایش ضعیف بنزما در این بازی باعث عصبانیت و خشم هواداران الاتحاد شده است.

به نوشته سایت عربی کوره اخراج بنزما از الاتحاد اولویت اصلی هواداران الاتحاد شده است؛ به طوری که آنها در پست‌های جداگانه‌ای در شبکه‌های مجازی خواستار اخراج این مهاجم سرشناس فرانسوی شده‌اند.

بنزما در فصل جاری تنها ۹ گل برای الاتحاد به ثمر رسانده است که در مقایسه با بازیکنان خارجی دیگری مثل کریستیانو رونالدو، میتروویچ و عبدالرزاق حمدالله آماری ناامیدکننده به شمار می‌آید.

منبع ايسنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار