کدخبر : 7784 تاریخ انتشار :
A

منچسترسیتی 4 - استون ویلا 1؛ هالند آرام بخواب که فودن بیدار است!

منچسترسیتی 4 - استون ویلا 1؛ هالند آرام بخواب که فودن بیدار است!

منچستر سیتی پس از عملکرد ضعیف مقابل آرسنال، موفق شد استون ویلا را ۴-۱ شکست دهد.

به گزارش ورزش 360، در چارچوب دیداری از هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس، منچستر سیتی میزبان استون ویلا بود. شاگردان پپ گواردیولا که در بازی اخیر برابر آرسنال به تساوی بدون گل رسیده بودند، در این دیدار با عملکردی متفاوت پیروزی پرگل و مهمی را به‌دست آوردند.

در ۱۰ دقیقه ابتدایی بازی سیتی مالکیت را در اختیار داشت اما از خلق موقعیت عاجز بود تا اینکه در دقیقه ۱۱ پاس دوکو از سمت راست به درون محوطه جریمه را رودری با شوتی محکم وارد دروازه استون ویلا کرد.

کمتر از ۱۰ دقیقه بعد استون ویلا پاسخ این گل را داد. دوران پس از یک و دویی زیبا با راجرز در مقابل اورتگا به توپ رسید و با زدن شوتش به سمت راست، بازی را مساوی کرد.

در دقیقه ۲۶ شوت خطرناک رودری از بالای دروازه راهی اوت شد.

سیتی پس از گل استون ویلا کنترل بازی را در دست گرفته بود و در حال تلاش برای رسیدن به برتری پیش از سوت پایان نیمه اول بود اما شاگردان اونای امری بارها در مقابل حملات آنها مقاومت کردند تا اینکه در دقیقه ۱+۴۵ فیل فودن با گلزنی از روی ضربه ایستگاهی دوباره سیتی را به برتری رساند.

در نیمه دوم هم سیتی تیم برتر میدان بود. در دقیقه ۴۸ برناردو سیلوا در مقابل دروازه‌بان به توپ رسید اما ضربه‌اش با برخورد به سینه او دفع شد.

در دقیقه ۵۶ روی ضدحمله فوق‌العاده‌ای از استون ویلا دیابی شوتی محکم را روانه دروازه کرد اما اورتگا با یک سیو فوق‌العاده مانع از گلزنی تیم مهمان شد.

در دقیقه ۶۲ رودری پس از دریبلی زیبا توپ را به فودن در ابتدای محوطه جریمه رساند و این بازیکن با شوتی تک ضرب و دقیق دروازه استون ویلا را برای بار سوم باز کرد.

هفت دقیقه بعد فودن شب درخشانش را تکمیل کرد. او با شوتی محکم و از راه دور چهارمین گل تیمش را به ارمغان آورد و یک هت‌تریک به‌یادماندنی ثبت کرد.

در دقایق پایانی بازی با توجه به قطعی شدن پیروزی پپ گواردیولا دست به تعویض زد و سرعت بازی به همین دلیل افت کرد. بازیکنانی مانند متئوس نونز، متئو کواچیچ، سرخیو گومز و اسکار باب وارد بازی و رودری، برناردو سیلوا، جرمی دوکو و فیل فودن از زمین خارج شدند.

در این دقایق بازیکنان سیتی از حمله اجتناب کردند و بیشتر توپ را بین خودشان پاس می‌دادند تا به این صورت بازی را به پایان برسانند. در آخر با سوت پایان داور، منچستر سیتی به پیروزی ۴-۱ رسید. آنها حالا در رده سوم با یک بازی بیشتر، با ۶۷ امتیاز هم‌امتیاز لیورپول رتبه دومی شدند.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار