کدخبر : 6461 تاریخ انتشار :
A

ویدیو | بنر باشکوه برنابئو در 122 سالگی رئال‌مادرید

ویدیو | بنر باشکوه برنابئو در 122 سالگی رئال‌مادرید

به مناسبت 122 سالگی باشگاه رئال مادرید هواداران این تیم طرح ویژه و بنری با عنوان "پادشاه اروپا" به ورزشگاه آوردند.

به گزارش ورزش 360، رئال مادرید در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی میزبان لایپزیش است. این تیم موفق شده بود در بازی رفت حریف را 0-1 در خانه خودش شکست دهد و با خیالی نسبتا آسوده پا به دیدار خانگی در برنابئو بگذارد.

این دیدار همزمان با تولد 122 سالگی باشگاه رئال مادرید شده بود و هواداران این تیم برنامه ویژه‌ای برای تولد تیمشان در بازی امشب داشتند. 

یک بنر بزرگ در بخش جنوبی و پشت دروازه قرار داشت که روی آن نوشته بود "پادشاه اروپا" و در سمت راست و چپ به ترتیب سال 1902 سال تاسیس باشگاه و سال 2024 سال جاری قرار گرفته بود تا 122 سالگی باشگاه را یادآور شود. تصویر نقاشی دو بازیکن سفیدپوش در بالای این بنر هم لوگوی رئال را نگه داشته بودند که در هنگام پخش سرود لیگ قهرمانان و بعد سرود رئال مادرید با پرچم‌های سفید و بنفش به اهتزاز درآمد و لحظات باشکوهی را در ورزشگاه رقم زد.

رئال مادرید با 14 قهرمانی با اقتدار پر افتخارترین تیم اروپا در این رقابت‌ها است و قهرمانی در اروپا همواره در تاریخ این باشگاه جای ویژه‌ای داشته است به همین دلیل تولد باشگاه در شبی که رقابت‌های لیگ قهرمانان در برنابئو برگزار می‌شد، اتفاقی خاص محسوب می‌شود.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار