کدخبر : 7672 تاریخ انتشار :
A

ویدیو | درگیری خیابانی بازیکن بارسلونا

ویدیو |  درگیری خیابانی بازیکن بارسلونا

یکی از بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا با یک شهروند کم سن‌و‌سال درگیری لفظی شدید پیدا کرد.

به گزارش ورزش 360، به تازگی تصاویری جنجالی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که اینیگو مارتینس مدافع بارسلونا را در حالی نشان می‌دهد که کنترل خود را از دست داده و درست در میانه یک خیابان با یک پسر نوجوان درگیری لفظی پیدا کرده است.

مشخص نیست که شهروند نوجوان اسپانیایی به مارتینس چه چیزی گفته اما هر چه بوده آنقدر او را عصبانی کرده که خودروی خود را درست وسط خیابان متوقف می‌کند، از آن خارج می‌شود و به سمت پسر نوجوان می‌رود تا با لحنی تند بهاو  تذکر دهد. تنها در بخشی از کلیپ منتشر شده، شنیده می‌شود که مارتینس به پسر نوجوان می‌گوید؛ «بار آخرت باشد که به من نادان می‌گویی. هم تو، هم دوستانت! آخرین بارتان باشد که به من توهین می‌کنید. الان هم برای من ادای اراذل را درنیاور».

گویا باشگاه بارسلونا هم در جریان این اتفاق قرار گرفته و برای جلوگیری از جنجالی شدن آن هم تلاش کرده که البته ناموفق بوده است.

این نخستین باری نیست که بازیکنان بارسلونا در مسیر خروج از زمین تمرینی با شهروندانی که در حال فیلمبرداری از آنها هستند، درگیری لفظی پیدا می‌کنند. در فصول گذشته، مدافع پیشین بارسایی‌ها، ساموئل اومتیتی نیز ماجرایی مشابه را تجربه کرد.

 

منبع تسنیم
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار