کدخبر : 10746 تاریخ انتشار :
A

دیوید تیلور به طور کامل از ورزش زده شد!

دیوید تیلور به طور کامل از ورزش زده شد!

ستاره کشتى آزاد آمریکا قرار بود بعد از پایان کشتى خود به MMA پاى بگذارد، اما یک پیشنهاد مسیر او را تغییر داد.

به گزارش ورزش 360، دیوید تیلور که در تلاش برای کسب دومین مدال طلای المپیک بود، بعد از شکست در انتخابی کشتی آمریکا کفش هایش را در وسط تشک رها نکرد، اما دوران حرفه  ای او به پایان رسیده است.

روز جمعه، قهرمان کشتى آزاد جهان و قهرمان المپیک 2020 رسما به عنوان سرمربی جدید تیم کشتی ایالت اوکلاهاما معرفی و جانشین  جان اسمیت، دارنده دو مدال طلای المپیک، که در 33 سال گذشته در ایالت اوکلاهاما مربیگری کرده بود، شد.

تیلور تنها چند هفته پس از اینکه در انتخابى کشتى آزاد ایالات متحده در المپیک 2024 پاریس به دلیل شکست های پیاپی مقابل آرون بروکس، رویاى بزرگ خود را از دست داد، این کار را پذیرفت. در حالی که تیلور قبلاً گفته بود بعد از پایان کشتی به آینده ای بالقوه در MMA فکر می کند، اما او در نهایت تصمیم گرفت به عنوان مربی تمام وقت در یکی از کالج های برتر این ورزش قدم بگذارد.

تیلور در کنفرانس مطبوعاتی مقدماتی خود گفت: «می دانستم سال 2024 برای من به عنوان یک رقیب خواهد بود. من فکر می کنم بعد از سال 2021، واقعا سخت بود که ادامه دهم. هر تصمیمی که در زندگی ام گرفتم به خاطر این بود که قهرمان المپیک شوم. فکر مى کردم من می توانم دومین مدال طلاى المپیکم را کسب کنم، اما فکر می کنم آتش درونی ام برای انجام آن کمی کمرنگ شد. هر کاری که می خواستم در حرفه ام انجام دادم و الان راحت با بازنشستگى کنار آمدم. »

حتی قبل از آخرین انتخابى المپیک، تیلور زمانی که با سرمربی مارک مونتویا در سالن بدنسازی Factory X در کلرادو کار می‌کرد، شروع به یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد MMA کرده بود.

علی‌رغم علاقه احتمالی به مبارزه، تیلور نمی‌توانست فرصت را برای تصدی تیمى مانند ایالت اوکلاهاما از دست بدهد، زیرا اسمیت پنج قهرمانی تیمی و 33 قهرمان ملی انفرادی را با این تیم به دست آورده است. "

تیلور گفت: «تازه متوجه شدم که با پایان کارم، می‌خواهم در نسل بعدی بچه‌ها حضور داشته باشم. معتقدم این راهی است که می توانم آن را انجام دهم. سفر من به عنوان یک رقیب تمام شده است، اما سفر من به عنوان یک مربی اکنون تازه شروع شده است."

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار