کدخبر : 12508 تاریخ انتشار :
A

اظهارات عجیب قهرمان جهان در خصوص یزدانی

اظهارات عجیب قهرمان جهان در خصوص یزدانی

دارنده مدال طلای وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد در پیکارهای جهانی ۲۰۲۳، اظهارات جالبی در خصوص کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد مطرح کرد.

به گزارش ورزش ۳۶۰، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد و فرنگی جام امره پولیاک و وارگا یانوس و رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی روزهای ۱۷ تا ۲۰ خردادماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود. قرار است در این رقابت‌ها شماری از قهرمانان جهان از جمله حسن یزدانی در آن شرکت کند. کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد پس از ۸ ماه دوری از آسیب‌دیدگی به روی تشک خواهد رفت تا بتواند با برتری در این تورنمنت دوبنده تیم ملی کشورمان را در المپیک پاریس برتن کند.

استوان میچیچ صربستانی یکی از شانس‌های کسب نشان طلا المپیک در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص نابغه کشتی ایران اظهارات جالبی را به زبان آورد. وی تاکنون یک نشان برنز و یک طلای جهانی را در رقابت‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ بلگراد کسب کرده‌ و در پاریس رقابت سختی با زائور اوگویف روسی، زلیمخان آباکاروف آلبانیایی و اسپنسرلی آمریکایی در وزن ۵۷ کیلوگرم خواهد داشت.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا گفت: یزدانی احتمالا به المپیک خواهد رسید، او یکی از مستعدترین کشتی‌گیران این نسل است و همیشه در کسب مدال طلای جهان یک مدعی و مبارز جدی محسوب می‌شود. او در کنار آمادگی کامل بدنی از ذهن و هوش بالایی برخوردار است و در پاریس نهایت تلاشش را بر موفقیت خواهد کرد.

دارنده مدال طلای جهای بلگراد بیان کرد: امیرحسین زارع نیز از مدعیان و شانس‌های کسب طلا در آوردگاه پاریس است. با توجه به حساسیت بالای این رقابت‌ها هیچ گمانه‌زنی برای کسب مدال طلا نه برای من بلکه برای زارع و یزدانی وجود ندارد. با توجه به دشواری رقابت جهانی و المپیک، موفقیت در این آوردگاه‌ها نیازمند آمادگی شخصیتی در بازه زمانی چهار ساله دارد چرا که در نهایت آمادگی باید برای کسب مدال طلا جنگید.

آزادکار تیم ملی صربستان همچنین در خصوص شرایط خود نیز گفت: پیش از حضور در پاریس، بنا دارم برای آمادگی بیشتر در یک یا ۲ رویداد دیگر نیز شرکت کنم. البته باید برای بهتر شدن قوای بدنی، تکنیک و تاکتیک خود را نیز تقویت کنم تا در پاریس با بهترین حالت از عنوان قهرمانی جهانی‌ خود دفاع کنم.

 

منبع ایرنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار