کدخبر : 15212 تاریخ انتشار :
A

هشدار به حسن یزدانی پیش از المپیک 2024

هشدار به حسن یزدانی پیش از المپیک 2024

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در خصوص شرایط حسن یزدانی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ورزش 360، محسن کاوه درباره وضعیت حسن یزدانی در المپیک پاریس  عنوان کرد: ما به توانایی حسن یزدانی امید داریم و او فوق ستاره است اما همه چیز می‌تواند در المپیک رقم بخورد. مثلا یک کشتی‌گیر که به جهانی هم نیامده در المپیک اول می‌شود. می‌خواهم بگویم یزدانی کار راحتی مقابل بروکس ندارد. یزدانی با دیکر رقبا اختلاف زیادی دارد و او یک فوق ستاره است. یزدانی در مجارستان که کشتی گرفت گام به گام بهتر سد و در زمان باقیمانده خوب کار می‌کند. ما هم تمام شرایط را برای همه مهیا می‌کنیم.

کاوه درباره چرخه تعریف شده در وزن ۸۶ کیلوگرم، گفت: ما مجبور بودیم و کار حرفه‌ای همین است اگر یک نیرو مثل کامران قاسم‌پور داریم که اگر یزدانی شرایط مسابقه را نداشت، استفاده نمی‌کردیم دین‌مان را ادا نمی‌کردیم. خدا را شکر که یزدانی رسید. کامران قاسم‌پور هم کشتی‌گیر ۸۶ کیلوگرم است اما بعد از المپیک توکیو به ۹۲ کیلوگرم رفت و قهرمان جهان شد. باز هم می‌گویم اگر یزدانی نمی‌توانست کامران می‌توانست گزینه خوبی باشد. یزدانی هم کار سختی دارد.

منبع تسنیم
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار