کدخبر : 15356 تاریخ انتشار :
A

حمید سوریان المپیکی شد

 حمید سوریان المپیکی شد

دارنده ۷ نشان طلای کشتی فرنگی المپیک و جهان تیم‌های ملی کشتی ایران در المپیک پاریس را همراهی خواهد کرد.

به گزارش ورزش 360، تیم ملی کشتی فرنگی با هدایت حسن رنگرز و با سهمیه کامل در رقابت‌های المپیک شرکت خواهد کرد. برای این تیم، مهدی محسن‌نژاد در 60 کیلو، محمدرضا گرایی در 67 کیلو، محمدهادی ساروی در 97 کیلو و امین میرزازاده در 130 کیلوگرم مسابقات جهانی 2023 بلگراد سهمیه المپیک گرفتند و دو سهمیه باقی‌مانده نیز از سوی امین کاویانی‌نژاد در 77 کیلو و علیرضا مُهمدی در 87 کیلوگرم رقابت‌های گزینشی آسیایی به دست آمد که از این جمع صرفا گرایی نتوانست دوبنده تیم ملی در المپیک را از آن خود کند و به جای او سعید اسماعیلی راهی پاریس خواهد شد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که حمید سوریان صاحب 7 مدال طلای المپیک و جهان که در ابتدای فدراسیون علیرضا دبیر سمت نایب‌رئیسی را بر عهده داشت نیز یکی از همراهان کشتی در بازی‌های المپیک خواهد بود که قطعا می‌تواند علاوه بر مسائل روحی روانی، در بحث فنی نیز کمک تیم‌های ملی باشد.

سوریان تجربه حضور در المپیک‌های 2008 پکن، 2012 لندن و 2016 ریو را دارد که یکی از سه طلایی تیم محمد بنا در المپیک 2012 لندن بود.

 

منبع تسنیم
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار