درباره ما

ورزش 360 ، وبسایتی خبری- ورزشی است که با استفاده از نیروهای جوان و با سابقه در حیطه ورزش ایران، تلاش می کند نگاهی موشکافانه و همه جانبه به رویدادها و اخبار ورزشی ایران و جهان داشته باشد.

اخبار ورزشی و حواشی ورزشکاران به خاطر جذابیتی که در بین مردم جهان دارند؛ همیشه جزو اخبار پرمخاطب در رسانه های خبری ایران و جهان به شمار می روند.

این روزها با گسترش فضای مجازی، مردم اخبار و رویدادها را بیش از رسانه های مکتوب از کانال وبسایت ها و شبکه های اجتماعی دنبال می کنند.

ورزش 360 سعی دارد از طریق وبسایت خود علاوه بر اخبار ورزشی، حواشی و داستان زندگی ورزشکاران، نتایج زنده ورزشی، جدول رده بندی لیگ های معتبر داخلی و خارجی و رویدادهای مهم ورزشی را در سراسر جهان به زبان فارسی پوشش دهد و به عنوان رسانه تخصصی فارسی زبان در زمینه ورزش، بتواند علایق و سلایق گوناگون را به خود جلب کرده و رضایت مخاطبان را تأمین نماید.

تلاش ورزش 360 اینست که اخبار و حواشی ورزشی را از لینک های دست اول و مراجع رسمی و معتبر گرد آورده و همراه با تحلیل دقیق و 360 درجه رویدادهای ورزشی، خروجی متفاوتی را برای علاقه مندان ورزش فراهم آورد. این رویکرد نیازمند ارتباطات گسترده، سابقه کار در رسانه های ورزشی و تلاشی تمام وقت است که با همراهی تیمی پویا و با اعتماد مخاطبان به انجام خواهد رسید.

سایت ورزش 360 به نشانی اینترنتی varzesh360.com  با بررسی تخصصی رشته های فوتبال، کشتی، رشته‌های توپ و تور مانند والیبال و بسکتبال، رشته های رزمی، فیتنس، ویدیوهای ورزشی و نتایج زنده ورزشی تلاش می کنند تا با نگاهی تخصصی، همه ابعاد رویدادهای ورزشی را در قالب سایتی خبری پوشش دهد.