کدخبر : 12343 تاریخ انتشار :
A

ویدیو | ضدحال بزرگ علی دایی به عبدالناصر همتی

عبدالناصر همتی ۳ سال پس از ثبت نام اولیه، دوباره برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شده است.

به گزارش ورزش 360، انتخابات ریاست جمهوری در شرایطی قرار است در آینده‌ای نزدیک برگزار شود که این روز‌ها کاندیدا‌های مختلف با گرایش‌های سیاسی متنوع و البته جناح‌های متفاوت مشغول نام‌نویسی در انتخابات هستند. عبدالناصر همتی هم یکی از همین افراد است که پس از ۳ سال، بار دیگر، کاندیداتوری‌اش برای انتخابات پیش رو را اعلام کرده است.

همتی در دوره پیش با کسب حدود ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار رای، به هدف مطلوبی که در سر داشت، نرسید. او که خود را کاندیدای مستقل خوانده بود در واپسین روز‌های انتخابات سال ۱۴۰۰ از اصلاح‌طلبان درخواست کرد پشتش قرار بگیرند. جنجال بزرگ را، ولی همتی در آخرین مناظره زنده تلویزیونی رقم زد. همتی در آن برنامه از روی دست‌نوشته‌ای که برای آخرین اظهارات تلویزیونی‌اش آماده کرده بود، نام چندین نفر را برد و گفت این افراد را در کنار خودش خواهد داشت؛ محسن صفایی‌فراهانی، علی دایی و عادل فردوسی‌پور، برجسته‌ترین شخصیت‌هایی بودند که در این فهرست از جمع ورزشی‌ها حضور داشتند.

صحبت‌های همتی در آن برنامه به‌گونه‌ای بود که انگار با این چهره‌های سرشناس به توافق رسیده و با هماهنگی آن‌ها نام این چهره‌ها را به زبان آورده است. فردای آن روز، تصویر این سه چهره در کنار همتی روی جلد یکی از روزنامه‌های سیاسی طرفدار همتی رفت تا این‌طور القا شود که مذاکره با عادل فردوسی‌پور و علی دایی از قبل صورت گرفته و همه‌چیز طبق روال در برنامه‌های همتی پیش می‌رود.

 

منبع فرارو
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار