کدخبر : 15200 تاریخ انتشار :
A
سکوت گلر ملی پوش شکست

ویدیو | علیرضا بیرانوند: فسخ قرارداد من کاملا قانونی است

علیرضا بیرانوند با اظهاراتی جنجالی در مورد جدایی از پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ورزش 360، علیرضا بیرانوند پس از قهرمانی با پرسپولیس در این فصل، باتوجه به الحاقیه جدید قراردادش و بابت عدم دریافت کامل مطالباتش قراردادش را با پرسپولیس به طور یک‌طرفه فسخ کرد تا جنجال بزرگی را در ابتدای تابستان به وجود بیاورد.

این گلر ملی پوش حالا با انتشار ویدئویی که خبرنگار ورزش سه از او تهیه کرده و در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده، به سکوت خود پایان داد و به طور مستقیم با هواداران در مورد اتفاقات رخ داده صحبت کرد.

*فسخ قرارداد من کاملا قانونی است

سلام و عرض ادب دارم خدمت همه عزیزان، امیدوارم حال‌تان خوب باشد. می‌خواستم چند دقیقه با شما صحبت کنم بابت اتفاقاتی که در این یکی دو هفته برای من افتاد و گفتم که مستقیم با شما صحبت کنم خیلی بهتر است. پیش خودم گفتم اگر بیشتر سکوت کنم برای جامعه فوتبال و ورزش خوب نیست. اتفاقاتی برای من افتاد بابت این فصل قراردادم با باشگاه پرسپولیس، به شما و همه مردم و هواداران باشگاه بزرگ پرسپولیس می‌گویم که فسخ قرارداد من کاملا قانونی است و هیچ خلافی در فسخ قراردادم نیست. اتفاقی که دارد من را اذیت می‌کند فضای مجازی، مجریان و گزارشگران محترم و قلم به دستان رسانه‌های عزیز که بخاطر اینکه بازدید و مخاطب زیادی داشته باشند و برای خودشان جلب کنند این کار را می‌کنند و من این اجازه را نمی‌دهم.

*خط گرفتند که من را جلوی هواداران بگذارند

من کاری ندارم به رنگ لباس تیمم و ده دوازده سال است که در تیم ملی بازی می‌کنم و به نظرم بی‌احترامی به من است که این همه برای تیم ملی زحمت کشیدم. خوب نیست برای چیزهایی که نمی‌دانید عکس‌العمل زیاد نشان بدهید برای صحبت‌های سایت‌ها و ادمین‌های پست‌های مجازی که به نظرم همه خط گرفتند که من را جلوی هواداران بیاندازند‌. به نظرم خوب نیست بخواهند بی‌احترامی کنند.

*افتخار می‌کنم دهاتی هستم

اتفاقاتی برای من افتاده که می‌گویند بیرانوند دهاتی و عشایر است، افتخار می‌کنم که دهاتی هستم، افتخار می‌کنم که عشایر هستم، افتخار می‌کنم که از عشایر به اینجا رسیده‌ام و بیشتر از همه افتخار می‌کنم که از عشایر آمدم و هیچ هزینه‌ای بابت این جایگاهی که دارم نکرده‌ام. همه می‌دانند که فقط با کمک مردم عزیزم و کمک بالا سری، که خیلی هوایم را دارد، به این جایگاه رسیدم و هزار تومانی هزینه‌ نکردم بابت رسانه، ادمین و فضای مجازی که من را یک پله بخواهند بالاتر ببرند و به خودم بابت این همه اتفاقاتی که برایم افتاده افتخار می‌کنم.

*چرا بعد از فسخ هیچ تماسی نگرفتند

بابت فسخی که انجام داده‌ام برای باشگاه پرسپولیس، فسخ کاملا قانونی است و بر فرض مثال هم بگوییم که آقای بیرانوند مطالباتی که کامل از باشگاه پرسپولیس گرفته، چرا بعد از فسخ قرارداد من هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره هیچ تماسی با من نگرفتند که آقای بیرانوند شما که مطالبات را کامل گرفتید چه شد که فسخ کردید؟

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار