کدخبر : 12947 تاریخ انتشار :
A

ویدیو | تقدیر جانانه از زلاتان پس از تحقیر سوئد!

شب گذشته در تقدیر از اسطوره بی بدیل فوتبال سوئد مراسمی باشکوه برگزار شد.

به گزارش ورزش 360، پس از شکست خانگی 3-0 سوئد مقابل صربستان، هواداران در ورزشگاه ماندند تا به زلاتان ابراهیموویچ که در پایان فصل 23-2022 از فوتبال خداحافظی کرد، ادای احترام کنند. این مهاجم 42 ساله در مقابل 47 هزار تماشاگر سخنرانی کرد و از هواداران برای حمایتشان در طول سال‌هایی که با 62 گل در 122 بازی به عنوان بهترین گلزن تاریخ تیم ملی سوئد شناخته شد، تشکر کرد.

«پوشیدن پیراهن تیم ملی سوئد به عنوان یک فوتبالیست بهترین اتفاق در زندگی من است. من آن را با افتخار و عشق پوشیدم. همچنین افتخار کاپیتانی تیم را داشتم. از همان روز اول هواداران به من عشق، حمایت و انرژی دادند و خاطرات فوق‌العاده‌ای را برای من رقم زدند که هرگز فراموش نخواهم کرد. شما به من کمک کردید رکورد گلزنی را بشکنم. از صمیم قلب، متشکرم!»

ابراهیموویچ همچنین جوانان را تشویق کرد که از او الهام بگیرند و فراتر از آن بروند: «به نسل جوان می‌خواهم بگویم که بلندپرواز باشید. اگر برای رویاپردازی بزرگ جسارت ندارید، به مسیر من نگاه کنید و از آن قدرت بگیرید. من نمادی از این هستم که هیچ چیز غیرممکن نیست، فرقی نمی‌کند از کجا آمده باشید.»

او افزود: «25 سال پیش گفتم که بهترین تمام دوران خواهم شد، خیلی‌ها به من خندیدند… 25 سال بعد اینجا هستم و می‌توانم بگویم که بهترین تمام دوران هستم. امیدوارم از سفر من لذت برده باشید.»

ابراهیموویچ پس از این مراسم به خبرنگاران گفت که نمی‌تواند احساسات خود را در این لحظه خاص بیان کند: «این خیلی جادویی است. من هیچ برنامه‌ای نداشتم. فقط می‌خواستم از صمیم قلب صحبت کنم و همه چیز طبیعی باشد. استقبالی که از من شد بسیار احساسی بود. این برای من خیلی مهم است. نمی‌دانم چند نفر می‌توانند چنین تجربه‌ای را داشته باشند، اما من یکی از آنها هستم و بسیار سپاسگزار هستم و افتخار می‌کنم. بعد از امروز، نمی‌دانم که آیا می‌توان با کلمات آن را توصیف کرد، اما بسیار هیجان‌انگیز بود.»

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار