کدخبر : 15555 تاریخ انتشار :
A

ویدیو | لیموچی - پرسپولیس؛ حداقل 40 میلیارد تومان!

مدیرعامل آلومینیوم در خصوص مهدی لیموچی و علاقه پرسپولیس به جذب این بازیکن صحبت کرد.

به گزارش ورزش 360، محمد رجائیان بعد از نشست امروز ‌(دوشنبه) مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری و دپارتمان صدور مجوز باشگاهی، در مورد گنجانده شدن بند فسخ در قرارداد مهدی لیموچی با باشگاه آلومینیوم اراک اظهار داشت: در فصل گذشته یکی دو اشتباه داشتیم که به کمیته انضباطی هم معرفی شدیم. این بند 3.5 میلیارد تومان دارد که برای بازیکن قابلیت اجرایی ندارد. اگر قرار بود کار با این رقم انجام شود، تاکنون انجام شده بود.

وی راجع به دلیل وجود بند فوق در قرارداد لیموچی خاطرنشان کرد: روزی که این بازیکن برای عقد قرارداد آمد، به اندازه امروز مطرح نبود و گفتند در قرارداد او بند فسخ بگذارید تا اگر بازیکن خوبی نبود، از شرّ او نجات پیدا کنیم! لیموچی بازیکن خوبی بود که به تیم ملی هم دعوت شده است.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک درباره وضعیت پرسپولیس در راه جذب لیموچی گفت: باشگاه پرسپولیس از مسیر قانون پیگیر موضوع بوده و اولویت ما برای انتقال این بازیکن به شمار می‌رود. لیموچی بازیکنی مهم است و دوست داشته با پرسپولیس طرف قرارداد باشد که این کار هنوز قطعی نشده است. من و مدیرعامل پرسپولیس در تماس هستیم و هیئت مدیره باید با آن موافقت کند.

رجائیان در مورد رضایت باشگاه آلومینیوم از انتقال لیموچی به پرسپولیس بیان کرد: پرسپولیس باید باشگاه آلومینیوم را راضی کند. مبلغ پیشنهادی ما برای این انتقال در حد رقمی است که بازیکن استقلال خوزستان (جواد آقایی‌پور) مطابق آن به سپاهان رفت. هنوز هیچ چیز نهایی نشده است.

وی در واکنش به خبرنگاری که گفت مجتبی حسینی از خروج بازیکنان آلومینیوم ناراضی است، تصریح کرد: او چه زمانی گلایه کرد؟ هنر یک مربی مانند حسینی، تولید و کمک به فوتبال سالم باشگاهی است و چهار باشگاه بزرگ به دنبال این مربی هستند. به‌جز تراکتور، باشگاه‌های دیگری دنبال عقد قرارداد با مجتبی حسینی هستند.

 

منبع تسنیم
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار