کدخبر : 10734 تاریخ انتشار :
A

عکس | رونمایی از پوستر شیطنت‌آمیز فولاد مقابل استقلال

عکس | رونمایی از پوستر شیطنت‌آمیز فولاد مقابل استقلال

از پوستر تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل استقلال در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر رونمایی شد.

به گزارش ورزش 360، تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان امروز در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

درهمین راستا باشگاه فولاد خوزستان با انتشار تصویری در فضای مجازی به استقبال دیدار با استقلال رفت. پوستری که در آن لباس فولاد مشکی است و باید دید پس از حواشی زیاد 24 ساعت گذشته در خصوص پیراهن مشکی فولاد قرار است چه تصمیمی برای این بازی گرفته شود.

334455

جلسه هماهنگی مسابقه فولاد خوزستان و استقلال تهران عصر روز گذشته برگزار شد. در این جلسه باشگاه فولاد درخواست بازی کردن با لباس مشکی را ارائه کرد که این موضوع مخالفت باشگاه استقلال را به دنبال داشت. باشگاه فولاد درحالی خواستار بازی کردن با لباس مشکی شده که این رنگ مربوط به پیراهن سوم این تیم بوده و اصرار نمایندگان تیم خوزستانی به این موضوع باعث تعجب افراد حاضر در جلسه شده بود.

فولاد در سال‌های اخیر همیشه با لباس قرمز مقابل استقلال قرار گرفته ولی نمایندگان این تیم اعلام کردند که پیراهن اول فولاد برای بازی فردا آماده نیست و به همین دلیل خواستار بازی با لباس سوم هستند.

باشگاه استقلال هم ابتدا اعلام کرد حسین حسینی در بازی فردا پیراهن مشکی می‌پوشد که این موضوع اصرار باشگاه فولاد برای پوشیدن پیراهن مشکی خود را به دنبال داشته است. با توجه به میزبانی استقلال، این تیم باید ابتدا رنگ لباس بازیکنان و دروازه‌بان خود را مشخص کند و حتی در صورت همرنگ بودن پیراهن تیم مهمان با دروازه‌بان آبی‌ها هم این تیم باید رنگ لباسش را عوض کند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار